Trendy

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital
Home Koncerty Rock Anneke Van Giersbergen

Anneke Van Giersbergen

Organizer: Knock Out Productions

Anneke Van GiersbergenAbout the event

About the event

POZNAŃ: ZMIANA MIEJSCA W związku z trwającym remontem klubu Blue Note, koncert w Poznaniu został przeniesiony do klubu U Bazyla. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność w nowym miejscu.

 

Anneke Van Giersbergen w Polsce! Iron Realm Productions oraz Knock Out Productions zapraszają na trzy występy artystki w ramach trasy „Darkest Skies Acoustic Tour 2022”. Moriah Woods zagra przed Holenderką podczas jej nadchodzących występów w naszym kraju. Anneke Van Giersbergen bilety na koncerty już w sprzedaży.

Anneke Van Giersbergen koncerty 2022

  • 31 X @ Poznań, U Bazyla
  • 2 XI @ Wrocław, Stary Klasztor
  • 3 XI @ Kraków, Manggha Centrum

Anneke Van Giersbergen, znana szczególnie ze śpiewu w zespole The Gathering, trzykrotnie wystąpi w Polsce w ramach swojej solowej, akustycznej trasy. Holenderska wokalistka ma na koncie nie tylko autorskie wydawnictwa – w tym najnowszy „Darkest Skies Are The Brightest” (2021, Inside Out Music), ale i gościnny udział w utworach znanych wykonawców, takich jak np. Within Temptation, Anathema czy Moonspell, a nawet Napalm Death.

Anneke Van Giersbergen informacje

Anielski głos i piękny uśmiech Anneke van Giersbergen poznaliśmy najpierw w legendarnej holenderskiej grupie The Gathering. W dalszym etapie swojej przebogatej kariery Holenderka udowodniła, że jest artystką niezwykle wszechstronną, zainteresowaną wyrażaniem się w różnych zespołach, projektach i kolaboracjach.

 

Danny Cavanagh, Napalm Death, Devin Townsend, Moonspell, John Wetton i Geoff Downes – to tylko kilku z kilkudziesięciu artystów, którzy występowali i/lub nagrywali z Anneke. Oczywiście artystka pracowała też wielokrotnie na własny rachunek, czy to pod szyldem Agua de Annique, czy pod własnym imieniem i nazwiskiem, czy w progmetalowym VUUR. Najczęściej głos Anneke słychać albo w atmosferycznym rocku, albo w melodyjnych i nierzadko epickich odmianach metalu. Epatująca optymizmem i uśmiechem, imponująca humorem i inteligencją, a przede wszystkim zawsze mająca czas dla fanów.  Anneke van Giersbergen to artystka, której po prostu nie da się nie lubić. Nie raz i nie dwa oczarowała polskich fanów, przed którymi zawsze chętnie występuje. W 2021 roku ukazała się solowa płyta holenderskiej wokalistki, "The Darkest Skies Are the Brightest", która w ojczyźnie Anneke dotarła do wysokiego piątego miejsca na liście albumów.

Similar events

Organizer's other events

Show all

See also