Trendy

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital
Home Koncerty Metal Electric Callboy

Electric Callboy

Organizer: Knock Out Productions

Electric CallboyAbout the event

About the event

Electric Callboy zagra w Warszawie i Wrocławiu! Bilety na kwietniowy występ Electric Callboy wyprzedały się natychmiastowo, a zainteresowanie zespołem wciąż rośnie! Muzycy nie mogli pozostawić tego entuzjazmu bez odpowiedzi. Za niecały rok znów odwiedzą Polskę! Electric Callboy bilety już dostępne.

Electric Callboy koncerty we Wrocławiu i Warszawie

Electric Callboy powrócą do nas z nowym albumem "Tekkno", którego premierę zapowiedziano na 9 września 2022 roku nakładem Century Media Records. Na płycie znajdą się m.in. fenomenalne "We Got The Moves", "Pump It", czy najnowszy singiel "Spaceman".

 

Ortalion, neony i metal? Do ciekawych gitarowych riffów, potężnych growli i masywnych breakdownów Electric Callboy dodali elementy muzyki elektronicznej i popularnej, tworząc ze względnie niepasujących do siebie światów mieszankę, którą pokochały miliony. Wrzućmy do równania aspekt wizualny, wyrażany w przemyślanych i niebanalnych klipach oraz energię na koncertach, a stanie się jasne, dlaczego spośród tak wielu zespołów z gatunku, właśnie im udało się odnieść sukces.

 

Zaczęli w 2012 roku od wydanego w małej wytwórni albumu "Bury Me In Vegas". Rok później muzycy na półkach swoich domach mogli postawić statuetki prestiżowego "Metal Hammera" dla najlepszego debiutanta. Fantastyczne występy zwróciły w końcu uwagę Century Media, która złożyła rodakom propozycję nie do odrzucenia w 2017 roku. Electric Callboy unikają polityki, wolą zabawę na całego, czerpanie z życia pełnymi garściami, a także mają dystans do siebie, który wielokrotnie pokazali w swoich klipach. Premiera EP "Hypa Hypa" w 2020 roku otworzyła nowy rozdział w karierze Electric Callboy. Zespół zdobył kolejne rzesze fanów, którzy na koncertach grupy bawią się jak na największych imprezach klubowych.

 

Bilety: 109/119 zł – przedsprzedaż, 130 zł – w dniu koncertu.

Similar events

Organizer's other events

Show all

See also