Trendy

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital
Home Koncerty Pop Italiano Vero - Trio Boffelli

Italiano Vero - Trio Boffelli

Organizer: Agencja Artystyczna Pro Musica

Italiano Vero - Trio BoffelliAbout the event

About the event

Serdecznie zapraszamy na karnawałowy koncert muzyki włoskiej Italiano Vero w wykonaniu Trio Boffelli 12 stycznia 2019 roku do Sali Koncertowej Portu Gdynia. Trio Boffelli bilety na koncert już w sprzedaży. 

 

Trio Boffelli to zespół złożony z trzech barwnych, różnych od siebie, ale jednocześnie bliskich sobie muzyków, którzy zakochani we włoskiej muzyce postanowili się nią dzielić. Trio jest inwestycją rodzinną - Alberto Boffelli i Diego Boffelli są kuzynami, natomiast Maja Słoniowska Boffelli jest od niedawna małżonką Alberto.


Podczas koncertu zespół prezentuje włoskie utwory we własnych, oryginalnych aranżacjach. Repertuar obejmuje znane i lubiane piosenki (Volare, Felicità, Un Italiano vero), a także te mniej znane utwory z festiwalu San Remo z lat 50`, 60` i 70`. Od melodii romantycznych, czasem melancholijnych, po energiczne i żywiołowe rytmy, które zapewniają wieczór pełen dobrej zabawy i chwil wzruszenia.


Dodatkową atrakcją koncertu są opowieści o naturze prawdziwych Włochów i anegdoty z życia we włosko-polskiej rodzinie. Publiczność dowie się również za co Włosi najbardziej kochają Polskę i jak odnajdują się w jej realiach.
Zespół koncertował już w przeróżnych miejscach Europy – od Barbera Italiana w Mediolanie, Festiwalu Win w Pitigliano, poprzez festiwal Mercado Italiano we Francji i arabską Teterię w Almerii. Ostatnie dwie trasy koncertowe w Polsce spotkały się z niezwykle żywą i ciepłą reakcją publiczności. Muzycy zachęceni przyjazną atmosferą podczas koncertów chcą odwiedzać Polskę ze swoją muzyką jak najczęściej. Italiano Vero koncert Gdynia - 12.01.2019, Sala Koncertowa Portu Gdynia 

Similar events

Organizer's other events

Show all

See also