Trendy

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital
Home Koncerty Recital i Poezja śpiewana Czego się boisz głupia - Piosenki Jana Kaczmarka

Czego się boisz głupia - Piosenki Jana Kaczmarka

Organizer: SWIK Nasze Miasto Wrocław

Czego się boisz głupia - Piosenki Jana KaczmarkaAbout the event

About the event

"Czego się boisz głupia", "Do serca przytul psa" "Kurna Chata" czy "Bilans musi wyjść na zero" - te piosenki Jana Kaczmarka z wrocławskiego kabaretu Elita i radiowego Studia 202 śpiewała cała Polska! 20 listopada, 15 lat od śmierci Jana Kaczmarka, zapraszamy do Starego Klasztoru na koncert najpiękniejszych piosenek wybitnego satyryka. "Czego się boisz głupia" - Piosenki Jana Kaczmarka bilety już w sprzedaży.

Czego się boisz głupia - Piosenki Jana Kaczmarka

Gospodarzem wieczoru oraz jednym z wykonawców będzie Jerzy Skoczylas - współzałożyciel Kabaretu Elita, autor i aktor Radiowego "Studia 202". Wspólnie z nim zaśpiewają młode i utalentowane wokalistki : Agnieszka Damrych - wokalistka, finalistka konkursu The Voice of Poland i Marta Dzwonkowska - wokalistka, aktorka Teatru Muzycznego Capitol.

 

Znane wszystkim przeboje usłyszymy w nowych, specjalnie przygotowanych aranżacjach na pełny zespół muzyczny pod kierownictwem Marka "Stinga" Popowa, znanego publiczności z cyklu Gitarowe Riffy i Solówki Wszech Czasów w ramach Gitarowego Rekordu Guinnessa i innych specjalnych projektów muzycznych w Starym Klasztorze.

 

Podczas koncertu nie zabraknie wspomnień i okazji do wspólnego śpiewania.

Similar events

Organizer's other events

Show all

See also