Бумбокс (Boombox)

Бумбокс (Boombox)

Nie uwierzysz, sami nie do końca w to wierzymy, ale to prawda - Бумбокс (Boombox) zagra koncerty w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu i Krakowie. Wielkie, głośne koncerty w najlepszych klubach tych miast. Bilety na koncerty zespołu Boombox już dostępne.

 

  • 19:00 - otwarcie wejścia dla FAN
  • 20:00 – rozpoczęcie koncertu

Boombox informacje

"Kto powiedział, że musisz zrezygnować z piosenki na wojnie?" - Boombox Family przetestowali to na na sobie – siły zbrojne, policja, wolontariat, sama myśl o słuchaniu czegoś, już nie mówiąc o graniu, wydawała się wywrotowa. Ale potem... Ostrożnie włączasz swoją ulubioną piosenkę.

 

Niezrównany miękki głos i niepowtarzalna barwa wokalisty, zmysłowe melodie i teksty, które zachwycają gęsią skórką. Ich hity «Вахтёрам», «Люди», «Квіти у волоссі», «Наодинці» od dawna podbijają serca milionów słuchaczy! Boombox to zespół, w którym wyraźnie widać miłość do muzyki. W każdej kompozycji znajdziesz cząstkę siebie, poczujesz i zrozumiesz autora.

 

Ale Andrii nie skupia się na lirycznej miłości i smutku we łzach. Piosenki Хоттабыч", "Поліна", "Пошла вон" są pełne zapału, humoru, a nawet ironii. I nie ma znaczenia, w jakim gatunku chłopaki grają swoją muzykę, bo jest to absolutnie ten przypadek, w którym śmiało możemy powiedzieć o ich własnym, niepowtarzalnym, autorskim stylu.

 

 

show more... hide
We protect your privacy

We use cookie files and related technologies, and we process your data to ensure that the contents that you see better match your needs. Once you consent to the processing of your data, finding on eBilet exactly what you are searching for will become easier.Your data will be controlled by eBilet Polska sp. z o.o as well as our Trusted Partners Facebook privacy policy, Google Advertising Products privacy policy, partner list with whom we collaborate on a regular basis. We process your data in accordance with our Privacy Protection Policy, and in order to enable the following: Storage of and access to information on a device, personalising advertisements and contents, measurement of advertising and content performance, opinions of recipients, product development. Giving consent is voluntary.
For more information go to: https://www.ebilet.pl/en/polityka-prywatnosci/