Sławek Uniatowski - Love Story

Sławek Uniatowski - Love Story

CHECK TICKETS

ZMIANA DATY W  reakcji na działania militarne na terytorium Ukrainy wiele osób i instytucji zaangażowało się w organizację pomocy dla uchodźców z ogarniętego wojną kraju. Jest to czas kiedy wszyscy jednoczą się by wspierać potrzebujących. W tym kontekście wszyscy wspólnie – organizatorzy i artyści – podjęliśmy decyzję o przeniesieniu koncertów:

  • Warszawa Scena Relax - nowa data: 25.04.2022, pierwotna data: 7.03.2022

  • Poznań Sala Ziemi - nowa data: 25.05.2022, pierwotna data: 6.03.2022

Sławek Uniatowski i jego Love Story! Artysta wystąpi z nowym materiałem, z rozbudowanym składem muzycznym oraz specjalnie przygotowanymi aranżacjami. Podczas koncertów w Krakowie, Sopocie i Poznaniu na scenie pojawi się gość specjalny - Kasia Moś, a w Szczecinie wystąpi Ania Rusowicz! Sławek Uniatowski bilety na koncerty już w sprzedaży.

Sławek Uniatowski trasa Love Story

Wokalista wykona utwory z repertuaru m.in. Zbigniewa Wodeckiego, Edyty Geppert, Krzysztofa Krawczyka i Franka Sinatry. Repertuar dopełnią dźwięki wiolonczeli, saksofonu i trąbki, które nadadzą muzyce niepowtarzalny charakter. Podczas koncertu nie zabraknie także muzycznych niespodzianek, które z pewnością ucieszą publiczność.

 

Koncert Love Story będzie wspaniałą okazją do posłuchania piosenek, które dla milionów ludzi są przypomnieniem wielu wspomnień i emocji. Podczas muzycznej podróży pokażemy miłość, która jest piękna we wszystkich barwach.

 

Czego możemy się spodziewać? Na pewno nie zabraknie takich hitów jak „Something Stupid” Franka Sinatry, „Ktoś między nami” Anny Jantar i Zbigniewa Hołdysa czy piosenki „Szukaj mnie” Edyty Geppert.

show more... hide

Sławek Uniatowski - Love Story TICKETS

Show events list Show in calendar form
We protect your privacy

We use cookie files and related technologies, and we process your data to ensure that the contents that you see better match your needs. Once you consent to the processing of your data, finding on eBilet exactly what you are searching for will become easier.Your data will be controlled by eBilet Polska sp. z o.o as well as our Trusted Partners Facebook privacy policy, Google Advertising Products privacy policy, partner list with whom we collaborate on a regular basis. We process your data in accordance with our Privacy Protection Policy, and in order to enable the following: Storage of and access to information on a device, personalising advertisements and contents, measurement of advertising and content performance, opinions of recipients, product development. Giving consent is voluntary.
For more information go to: https://www.ebilet.pl/en/polityka-prywatnosci/