Newsletter

Trendy

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmerstingmetal-hammer

Anti-Flag

12-14.06.2023 Klub Kwadrat , Klub Hydrozagadka , DRIZZLY GRIZZLY

Organizer: Winiary Bookings Masłowski Stobiński Spółka Cywilna

from 99,00 zł
TicketsAbout the eventLocation

TICKETS

poniedziałek
12.06.2023
19:00

ANTI-FLAG

Kraków, Klub Kwadrat
wtorek
13.06.2023
19:00

ANTI-FLAG

Warszawa, Klub Hydrozagadka
środa
14.06.2023
19:00

ANTI-FLAG

Gdańsk, DRIZZLY GRIZZLY

About the event

Anti-Flag już w czerwcu powrócą do Polski na 3 koncerty, na których Amerykanie promować będą swój najnowszy album “Lies They Tell Our Children”. Grupa wystąpi 12 czerwca w Krakowie, 13 czerwca w Warszawie oraz dzień później w Gdańsku. 

O zespole Anti-Flag

Anti-Flag to jedna z najważniejszych punkowych kapel na świecie, w której skład niezmiennie od ponad 30 lat wchodzą Justin Sane, Chris Head, Chris #2 oraz Pat Thetic. Zespół słynie ze swoich mocnych, zaangażowanych społecznie i ekologicznie tekstów, w których nie szczędzi krytyki wobec neofaszystowskich poglądów, korporacyjnego wyzysku oraz wszelkich przejawów rasizmu, homofobii, seksizmu czy transfobii. Na początku roku ukazał się 13. w dorobku Anti-Flag album “Lies They Tell Our Children”, który jednocześnie jest pierwszym konceptualnym materiałem w historii zespołu. Prócz antykapitalistycznych wątków formacja porusza na nim również tematy problemu z dostępem do powszechnej opieki zdrowotnej oraz ochrony otaczającego nas środowiska. Warto również wspomnieć o gościach specjalnych na “Lies They Tell Our Children” - w tej roli na krążku usłyszymy m.in. Jesse’a Leacha z Killstwitch Engage, Tima McIIratha z Rise Against czy Briana Bakera z Bad Religion.

Show more

Location

Similar events

Organizer's other events

Show all

See also

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn