Newsletter

Trendy

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmergala-kswsting

Giant Rooks

Organizer: Follow The Step

About the eventArtists

About the event

ZMIANA DATY Z uwagi na trudną sytuację panującą na świecie związaną z epidemią COVID-19 i wprowadzonymi w całej Europie restrykcjami, cała europejska trasa Giant Rooks zostaje przeniesiona. Dotyczy to także koncertu zespołu w warszawskiej Hydrozagadce. Nowa data koncertu to 15.06.2022. Zakupione bilety zachowują ważność w nowym terminie. 

 

Giant Rooks w Polsce! Koncert odbędzie się 15 czerwca 2022 roku w klubie Hydrozagadka w Warszawie w ramach trasy Rookery Tour. Giant Rooks bilety na koncert w Warszawie.

 

Zespół Giant Rooks powstał w 2014 roku w Hamm w Niemczech. Ich twórczość to alternatywny pop i indie rock, łączący brzmienia folku i elektroniki. Ich chwytliwe utwory i taneczne refreny sprawiają, że nie można przejść obok tego zespołu obojętnie.

 

Na dorobek muzyczny Giant Rooks składają się do tej pory trzy EPki – The Time Are Bursting the Lines, New Estate oraz Wild Stare, jednak zespół już miał okazję wystąpić na wielu prestiżowych festiwalach takich jak: Lollapalooza, The Great Escape Festival czy Rock am Ring.

Giant Rooks skład zespołu

  • Fredric Rabe (wokal, gitara, perkusja, syntezator),
  • Finn Schwieters (gitara),
  • Luca Gottner (gitara basowa),
  • Finn Thomas (perkusja),
  • Jonathan Wischniowski (pianino, syntezator).

 

Artists

Similar events

Organizer's other events

Show all

See also

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn