Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaagnieszka-chylinskaopener-festivalheilungto-krakow-tworzy-metamorfozy
Home Koncerty Jazz i Blues Jazz w chmurach_Sinatra Way

Jazz w chmurach_Sinatra Way

Organizator: Live Sp. z o.o.: Olivia Star

Jazz w chmurach_Sinatra WayO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Zapraszamy na spektakl „Sinatra Way” - największe przeboje Franka Sinatry. Jest to szczególna okazja uczestniczenia w przedstawieniu Teatru Muzycznego w Gdyni wystawianego na najwyższej scenie w Polsce, zlokalizowanej na 34. piętrze budynku Olivia Star w ramach cyklu “Jazz w Chmurach”. Sinatra Way bilety już w sprzedaży.

Sinatra Way 

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby muzyka Franka Sinatry rozbrzmiewała tak, jak zwykle była słuchana przez uczestników klubów Nowego Jorku i Las Vegas - goście zasiądą przy stolikach, obok dostępnego przez cały wieczór baru, z widokiem na rozświetloną nocną panoramę Trójmiasta z jego najwyższego piętra. Przenieśmy się razem w ten niezapomniany, nostalgiczny klimat, dając się porwać kultowym przebojom w wykonaniu Tomasza Więcka. To wydarzenie to gwarancja zupełnie odmiennego doświadczenia od wizyty w sali teatralnej.

"Sinatra Way" to hołd złożony legendzie, pełen wzruszeń i emocji, które zostaną z Tobą na zawsze. Doświadcz magii niepowtarzalnej sceny Olivia Star i pozwól, by dźwięki, słowa i interpretacja Tomasza Więcka porwały Cię na wyjątkową muzyczną podróż. To będzie wieczór, którego nie zapomnisz! 

Bilety rozpoczynają się już od 119 PLN za osobę.

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też