Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemfestivaland-by-the-mfame-mmasunrise-festival
Home Koncerty Jazz i Blues Jazz w chmurach_Sinatra Way

Jazz w chmurach_Sinatra Way

Organizator: Live Sp. z o.o.: Olivia Star

Jazz w chmurach_Sinatra WayO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Zapraszamy na spektakl „Sinatra Way” - największe przeboje Franka Sinatry. Jest to szczególna okazja uczestniczenia w przedstawieniu Teatru Muzycznego w Gdyni wystawianego na najwyższej scenie w Polsce, zlokalizowanej na 34. piętrze budynku Olivia Star w ramach cyklu “Jazz w Chmurach”. Sinatra Way bilety już w sprzedaży.

Sinatra Way 

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby muzyka Franka Sinatry rozbrzmiewała tak, jak zwykle była słuchana przez uczestników klubów Nowego Jorku i Las Vegas - goście zasiądą przy stolikach, obok dostępnego przez cały wieczór baru, z widokiem na rozświetloną nocną panoramę Trójmiasta z jego najwyższego piętra. Przenieśmy się razem w ten niezapomniany, nostalgiczny klimat, dając się porwać kultowym przebojom w wykonaniu Tomasza Więcka. To wydarzenie to gwarancja zupełnie odmiennego doświadczenia od wizyty w sali teatralnej.

"Sinatra Way" to hołd złożony legendzie, pełen wzruszeń i emocji, które zostaną z Tobą na zawsze. Doświadcz magii niepowtarzalnej sceny Olivia Star i pozwól, by dźwięki, słowa i interpretacja Tomasza Więcka porwały Cię na wyjątkową muzyczną podróż. To będzie wieczór, którego nie zapomnisz! 

Bilety rozpoczynają się już od 119 PLN za osobę.

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też