Puchar Świata w Skokach Narciarskich

Puchar Świata w Skokach Narciarskich

CHECK TICKETS

Zapraszamy na Puchar Świata w Skokach Narciarskich do Zakopanego - kibicuj naszym skoczkom na żywo!

 

Bilety na PŚ w Skokach Narciarskich są personalizowane - oznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika. Imię i nazwisko każdego z uczestników zostanie wydrukowane na bilecie. Bilety będą sprawdzane przy wejściu na wydarzenie, aby porównać, czy dane zamieszczone na bilecie odpowiadają danym zawartym w dokumencie tożsamości uczestnika.

Skoki narciarskie Zakopane 2023 program i bilety

13.01.2023, piątek

 • 15:30 Oficjalny trening HS-140 (2 serie) 
 • 18:00 Seria kwalifikacyjna

14.01.2023, sobota

 • 15:00 Seria próbna 
 • 16:00 Drużynowy konkurs skoków Puchar Świata  

15.01.2023, niedziela

 • 15:00 Seria próbna
 • 16:00 Indywidualny konkurs skoków Puchar Świata HS-140 

Bilety

 • Limit biletów na użytkownika: 10 szt.
 • Bilety personalizowane - koszt zmiany danych na bilecie: 20 PLN, samodzielna zmiana dostępna na Zmiana danych na biletach
 • Każdy uczestnik niezależnie od wieku musi posiadać bilet.
 • Sektor Premium: w cenie biletu miejsce siedzące, catering w Pawilonie.
 • Bilety w cenie: kwalifikacje 13.01.2023 - 100 PLN; dni konkursowe 14 i 15.01.2023 - od 200 PLN.

Puchar Świata w skokach narciarskich kobiet i mężczyzn 2022/23

W pierwszy weekend listopada startuje Puchar Świata w skokach narciarskich kobiet i mężczyzn. W sezonie 2022/2023 nasz kraj dwukrotnie będzie organizatorem zawodów najwyższej rangi. Inauguracja sezonu zimowego odbędzie się w Wiśle, gdzie na Skoczni im. Adama Małysza o pucharowe punkty w dwóch konkursach indywidualnych powalczą zarówno panie, jak i panowie. Zakopane będzie gościło najlepszych na świecie skoczków narciarskich tradycyjnie w styczniu. W trzeci weekend stycznia na Wielkiej Krokwi rozegrany zostanie konkursy indywidualny oraz drużynowy.


Zawody Pucharu Świata w Polsce cieszą się wielką popularnością nie tylko wśród kibiców, ale również wśród czołowych zawodników tej dyscypliny, którzy z wielką przyjemność przyjeżdżają do Polski, aby rywalizować w zawodach najwyższej rangi. Atmosfera podczas konkursów w naszym kraju jest naprawdę wyjątkowa, dzięki najlepszym polskim kibicom, którzy zawsze wspaniale dopingują biało-czerwonych.

Puchar Świata w Zakopanem 

 • Regulamin Organizatora określający zasady zakupu biletu i uczestnictwa w imprezie organizowanej przez Tatrzański
  Związek Narciarski w Zakopanem dostępny TUTAJ.
 • Regulamin Imprezy dostępny TUTAJ.

Puchar Świata w Zakopanem jest marką samą w sobie. Zawody na Wielkiej Krokwi od wielu lat są jedną z najważniejszych imprez sportowych w naszym kraju i nieprzerwalnie od 2002 roku odbywają się w zimowej stolicy Polski. Konkursy Pucharu Świata w Zakopanem corocznie gromadzą wokół skoczni tłumy kibiców, którzy znakomicie dopingują najlepszych na świecie skoczków narciarskich i tworzą wspaniałą atmosferę przez cały weekend w biało-czerwonej krainie czarów.

 

Od 21 lat konkursy w Zakopanem są stałym punktem w kalendarzu Pucharu Świata i w walce o Kryształową Kulę. Zdecydowanie są to jedne z najlepszych w sezonie zimowym zawodów. Puchar Świata na Wielkiej Krokwi zawsze cieszy się wielką popularnością nie tylko wśród kibiców, ale również wśród czołowych zawodników tej dyscypliny, którzy z wielką przyjemność przyjeżdżają do Polski, aby rywalizować w Zakopanem.

 

Tej zimy konkursy Pucharu Świata w Zakopanem odbędą się w trzeci weekend stycznia. Tradycyjnie na Wielkiej Krokwi najlepsi na świecie skoczkowie narciarscy powalczą w zawodach drużynowych i indywidualnych. Zmagania o punkty poprzedzą kwalifikacje, które odbędą się w piątek, 13 stycznia 2023 roku. Jak zwykle o dobrą zabawę na Wielkiej Krokwi zadba niezastąpiony Crowd Supporters.

 

 

show more... hide

Puchar Świata w Skokach Narciarskich TICKETS

Show events list Show in calendar form
We protect your privacy

We use cookie files and related technologies, and we process your data to ensure that the contents that you see better match your needs. Once you consent to the processing of your data, finding on eBilet exactly what you are searching for will become easier.Your data will be controlled by eBilet Polska sp. z o.o as well as our Trusted Partners Facebook privacy policy, Google Advertising Products privacy policy, partner list with whom we collaborate on a regular basis. We process your data in accordance with our Privacy Protection Policy, and in order to enable the following: Storage of and access to information on a device, personalising advertisements and contents, measurement of advertising and content performance, opinions of recipients, product development. Giving consent is voluntary.
For more information go to: https://www.ebilet.pl/en/polityka-prywatnosci/