Newsletter

Trendy

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmerstingmetal-hammer
Home Koncerty Rock Kult - Trasa Pomarańczowa 2023

Kult - Trasa Pomarańczowa 2023

03.11.2023 Klub Studio

Organizer: Fundacja Studentów i Absolwentów AGH w Krakowie

from 115,00 zł
TicketsAbout the eventArtistsLocation

TICKETS

piątek
03.11.2023
20:00

KULT - Trasa Pomarańczowa 2023

Kraków, Klub Studio

About the event

Kult ponownie w trasie! Legendarny zespół z Kazikiem Staszewskim na czele wkrótce wyruszy w kultową Pomarańczową Trasę. Kult bilety na koncerty już w sprzedaży.

O zespole Kult 

Zespół KULT powstał na początku 1982 roku w Warszawie. Swój pierwszy koncert zagrał 7 lipca 1982 roku w warszawskim klubie "Remont". KULT to chyba jedyny w Polsce zespół, który aktywnie i nieprzerwanie gra już prawie 40 lat.

Polscy radiosłuchacze znają doskonale wiele utworów Kultu ze wszystkich list przebojów np."Piosenka młodych wioślarzy", "Do Ani", "Krew Boga", "Polska", "Parada wspomnień", "Rząd oficjalny", "Baranek", "Kochaj mnie, a będę twoją", „Gdy nie ma dzieci” i inne.

Zagrali ponad 3000 koncertów. Występowali 8-krotnie w Jarocinie i wszystkich innych festiwalach oraz przeglądach w Polsce. Oprócz tego gościli na koncertach w Brazylii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Niemczech, Czechach, Islandii, Szwecji, Stanach Zjednoczonych. Ich koncerty to ponad 2-godzinne spektakle. 

 

Artists

Location

Similar events

Organizer's other events

Show all

See also

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn