Newsletter

Trendy

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmerstingmetal-hammer

Noga Erez

Organizer: Fource Entertainment sp. z o o

About the event

About the event

ZMIANA DATY Koncert zaplanowany na 21 lutego odbędzie się 8 sierpnia 2022 roku. Zakupione dotychczas bilety zachowują ważność w nowym terminie.

 

Noga Erez zagra w Warszawie! Zapraszamy na koncert, który odbędzie się w warszawskim klubie Niebo. Noga Erez bilety już dostępne. 

Koncert Noga Erez w Warszawie

Pochodzącą z Izraela Noga Erez szturmem podbija serca i playlisty słuchaczy na całym świecie dzięki swojemu niebanalnemu podejściu do ambitnego elektro-popu. 

 

Noga Erez jako swoje muzyczne inspiracje wskazuje Björk, M.I.A, fka Twigs, Flying Lotus, Kendricka Lamara czy Franka Oceana, co już sugeruje z jakiego typu muzyką mamy w tym wypadku do czynienia. Erez w swoich utworach genialnie bawi się wokalem i świetnie rapuje, a syntezatorowe bity autorstwa jej partnera Ori Rousso są rewelacyjnie wyprodukowanymi, tanecznymi numerami. Noga nie boi się podejmować w swoich tekstach ważnych, światopoglądowych tematów, a dzięki naprawdę przebojowym aranżacjom zyskują one nowy, bardziej imprezowy wymiar. Sama Erez mówi o tym tak: “Miałam pomysł, aby ludzie dobrze bawili się przy mojej muzyce, a jednocześnie mieli powód do przemyśleń i kontemplacji.”

 

Similar events

Organizer's other events

Show all

See also

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn