Mercy Brown & Aga Zaryan invite: Urszula Dudziak

Mercy Brown & Aga Zaryan invite: Urszula Dudziak

To nie jest kolejny koncert, o jakim myślisz. Wyobraź sobie kameralne spotkanie dwóch artystek, ich rozmowę o życiu i muzyce, a na koniec piękne chwile przy dźwiękach muzyki na żywo. Takie będą właśnie „Bliskie Spotkania” w Mercy Brown. Zapraszamy już 22 maja do Mercy Brown Coctails & Swing.

 

Close Encounters to nowy cykl, w ramach którego możecie bliżej poznać wyjątkowych artystów, zaproszonych na naszą scenę przez niezwykłą Agę Zaryan. To intymny czas z muzyką w pięknym wnętrzu Mercy Brown.

 

Z dumą zapraszamy Was na pierwsze spotkanie cyklu, którego gościem będzie pierwsza dama polskiej muzyki, niesamowita Urszula Dudziak!

Urszula Dudziak

polska wokalistka i kompozytorka jazzowa. Uznana za jedną z najlepszych wokalistek jazzowych na świecie. Występowała i nagrywała wspólnie z takimi muzykami jak: Krzysztof Komeda, Bobby McFerrin, Herbie Hancock, Niba Simone , Sting i Krzysztof Komeda, Bobby McFerrin, Herbie Hancock, Nina Simone, Sting i wielu innych.

Koncertowała niemalże we wszystkich krajach Europy, Azji i obu Ameryk, w tym w słynnej nowojorskiej Carnegie Hall oraz podczas Newport Jazz Festival.

Można by było wyliczać jej niespotykaną skalę głosu, perfekcyjną intonację oraz unikalną technikę wokalną, ale muzyka, to tylko cześć Urszuli Dudziak. Kobiety, która posiada w sobie niezmierzone pokłady optymizmu, którym obdarza wszystkich dokoła. Może w przypadku kogoś innego zabrzmiałoby to jak frazes, ale wystarczy znaleźć się na chwilę w jej obecności, żeby zrozumieć, że ta energia to prawdziwa supermoc. Urszula Dudziak zagrzewa inne kobiety do działania – bez względu na wiek. Pokazuje jak czerpać z życia pełnymi garściami i chwytać każdą chwilę. Gra w tenisa, prowadzi traktor, buduje dom, koncertuje, robi spotkania „Power Speech”, napisała 2 książki ( „ Wyśpiewam Wam Wszystko” i „ Wyśpiewam Wam Więcej”) oraz jest youtuberką, która aktywnie prowadzi swojego Vloga.

 

Aga Zaryan

Twórczość Agi Zaryan to kwintesencja tego, co najlepsze w historii jazzu, to kontynuacja tradycji legendarnych dokonań wokalistek jazzowych. Światowe uznanie Artystka zawdzięcza wyjątkowemu stylowi z charakterystyczną lekkością frazowania i ciepłym matowym tonem głosu.

 

Aga Zaryan jest laureatką najważniejszych nagród w świecie muzycznym, od lat uznawaną za najlepszą wokalistkę jazzową w Polsce. Jako pierwsza polska Artystka wydawała płyty pod szyldem legendarnej wytwórni Blue Note Records z Nowego Jorku. 

Tym samym artystka dołączyła do takich nazwisk jak: Norah Jones, Nina Simone, Miles Davis czy Bobby McFerrin.

 

show more... hide
We protect your privacy

We use cookie files and related technologies, and we process your data to ensure that the contents that you see better match your needs. Once you consent to the processing of your data, finding on eBilet exactly what you are searching for will become easier.Your data will be controlled by eBilet Polska sp. z o.o as well as our Trusted Partners Facebook privacy policy, Google Advertising Products privacy policy, partner list with whom we collaborate on a regular basis. We process your data in accordance with our Privacy Protection Policy, and in order to enable the following: Storage of and access to information on a device, personalising advertisements and contents, measurement of advertising and content performance, opinions of recipients, product development. Giving consent is voluntary.
For more information go to: https://www.ebilet.pl/en/polityka-prywatnosci/