Trendy

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinska
Home Klasyka Balet i taniec klasyczny Rosyjski Klasyczny Balet Moskwy - Jezioro Łabędzie

Rosyjski Klasyczny Balet Moskwy - Jezioro Łabędzie

Organizer: OWACJA sp. z o.o.

Rosyjski Klasyczny Balet Moskwy - Jezioro ŁabędzieAbout the event

About the event

Trasa odwołana, w jej miejsce został zaproszony Grand Kiev Ballet. Wszystkie bilety zakupione wcześniej na rosyjski balet będą ważne na trasę Grand Kiev Ballet.  Część środków uzyskanych za sprzedane bilety zostanie przekazana na pomoc armii Ukrainy.

 

Komunikat Organizatora:

Drodzy widzowie!

 

W związku z rosyjską agresją i stosownymi sankcjami, podjęliśmy decyzję o zastąpieniu zespołu baletowego rosyjskiego baletu klasycznego podczas lipcowej trasy koncertowej.

 

W tej chwili osiągnęliśmy porozumienie z Kijowskim zespołem baletowym-odpowiednim wysokim kunsztem i statusem, jest Grand Kiev Ballet, z udziałem znanych mistrzów baletu na świecie - primabaleriny Ekateriny Kuchar i solisty Aleksandra Stojanowa.

 

Trupa jest obecnie w trasie koncertowej we Francji i z przyjemnością przyjęła naszą propozycję przedstawienia spektaklu Jezioro Łabędzie w Polsce i Czechach podczas lipcowej trasy koncertowej. Zespół jest bardzo znany i szanowany w wielu krajach i jesteśmy przekonani, że nasz ceniony widz otrzyma najbardziej pozytywne i niezapomniane wrażenie Jeziora łabędzia w wykonaniu tego zespołu.

 

 

Similar events

See also