Złota polska koncertowa jesień! Nadchodzące miesiące zapowiadają się niezwykle ekscytująco.

Lady Gaga wystąpi w sequelu kultowego filmu!
Megagwiazda pop dołączyła do obsady wyczekiwanej kontynuacji filmu "Diabeł ubiera się u Prady". Co już wiadomo o tej produkcji?
13.10.2025
Aleksandra Gieczys
Artykuł może zawierać autopromocję eBilet.pl
Lady Gaga w nowej aktorskiej roli!
Lady Gaga od lat z wielkim sukcesem łączy karierę muzyczną z aktorstwem. Artystka swoją przygodę z aktorstwem przez duże “A” zaczęła od występu w serialu “American Horror Story: Hotel” za który nagrodzona została Złotym Globem. Kolejnym aktorskim triumfem Stefani Germanotty okazała się rola w filmie “Narodziny gwiazdy” z 2018 roku, za który to film otrzymała nie tylko aktorską nominację do Oscara, ale też statuetkę za piosenkę “The Shallow”.
Od tego czasu gwiazdę mogliśmy podziwiać na ekranie jeszcze w “Domu Gucci”, w kontynuacji “Jokera” (“Joker: Folie à Deux”), gdzie wcieliła się też w postać Harley Quinn oraz w najnowszym sezonie szalenie popularnego serialu “Wednesday”, w którym Gaga zagrała nauczycielkę akademii Nevermore, Rosaline Rotwood.
Okazuję się, że to nie koniec aktorskich aktywności artystki w tym roku. Jak ustalił kilka dni temu serwis Deadline, Gaga pojawiła się na planie “Diabeł ubiera się u Prady 2”.
Przeczytaj też:
- “Euforia” wróci w 2026 roku. W nowym sezonie usłyszymy muzykę Hansa Zimmera!
- Jest zapowiedź finałowego sezonu “Stranger Things”! Jaki kultowy hit wybrzmi w serialu tym razem?
- Netflix stworzy serial o Madonnie! Kto zagra główną rolę?
- Powstaje film fabularny o Sinead O’Connor. Kto zagra główną rolę?
- Quebo jednak udostępni swój musical w internecie!
“Diabeł ubiera się u Prady 2”. Kiedy premiera?
Oparty na powieści Lauren Weisberger film z 2006 roku zyskał status kultowego. Fani produkcji niestety niemal 20 lat musieli czekać na rozpoczęcie zdjęć do kontynuacji przygód Andy Sachs. Szczęśliwie dla nich już wiosną poznamy dalsze losy pracowników prestiżowego magazynu modowego “Runway”. Zdjęcia do filmu rozpoczęły się latem a do kin “Diabeł ubiera się u Prady 2” ma trafić 1 maja 2026 roku.
Co już wiadomo o sequelu? Reżyserem kontynuacji, tak jak w przypadku pierwszej części jest David Frankel. Również scenariusz napisała ponownie Aline Brosh McKenna. Na razie nie wiadomo jeszcze, w kogo wcieliła się w filmie Lady Gaga, ale na pewno pojawi się obok znanej już i uwielbianej z pierwszej części obsady. W rolach głównych zobaczymy ponownie Meryl Streep, Anne Hathaway, Emily Blunt oraz Stanleya Tucci’ego.
Do ekipy nowej odsłony “Diabeł ubiera się u Prady” dołączył również m.in. Kenneth Branagh (“Duchy w Wenecji”), Lucy Liu (“Aniołki Charliego”), Justin Theroux (“Beetlejuice Beetlejuice”), B.J. Novak (“The Office”), Pauline Chalamet (“Życie seksualne studentek”) oraz Caleb Hearon (“Jurassic World: Dominion”).
Następny artykuł