Trendy

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppershans-zimmergala-kswsting

PERFECT – 40 lecie

Organizer: ATMA

About the event

Perfect, legenda polskiego rocka, w trasie z okazji 40-lecia istnienia zespołu! Czy da się podsumować 40 lat kariery jednym koncertem? Przekonajcie się sami, zapraszamy na ostatnie koncerty grupy Perfect na żywo! Jako support wystąpi wyjątkowa Natalia Sikora. Perfect bilety na koncerty już w sprzedaży.

ATMASFERA PERFECT – 40 lecie koncerty

Oświadczenie uczestnika koncertu do pobrania TUTAJ

 

Koncerty Atmasfery zostaną poprzedzone kampanią społeczno-informacyjną „Numery Twoich Przyjaciół 998 – 112”

 

Komunikat Organizatora:

W związku z opublikowanym w dniu 24 maja 2021 r. komunikatem Zespołu Perfect, który był dla nas - podobnie jak dla Państwa - całkowitym zaskoczeniem, uprzejmie informujemy, że Organizator podejmuje obecnie wszelkie działania w celu wypracowania rozwiązania, które zapewni Państwu możliwość wykorzystania już zakupionych biletów a szczegółowe informacje podamy Państwu w najbliższych dniach.

Perfect – 40-lecie

Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść...” Łatwo powiedzieć, wokół nas pełno tzw. niekończących się tras pożegnalnych. A gdyby tę scenę opuścili? Gdyby zeszli z niej na zawsze? Zostaną piosenki. Niezależnie od pory roku, klimatu, długości geograficznej, sytuacji politycznej. To one zostaną w naszych głowach, a my pozostaniemy wierni Perfectowi.

Perfect koncerty

A zatem niezależnie od tego, czy „żegnają nas, bo już wiedzą, że się nie spotkamy” czy też przyjdzie jeszcze czas, by spotkać ich gdzieś na muzycznym rozdrożu – bądźmy z nimi w tej trasie. Bądźmy pasażerami, którzy uwielbiają „perfectowe” towarzystwo. Cieszmy się piosenkami i koncertowym szaleństwem. A potem powiedzmy sami do siebie – mieliśmy szczęście widzieć Perfect na żywo! Kto wie, może ostatni raz… Keep rockin’!

O zespole Perfect

Zespół Perfect to bez wątpienia gigant polskiej muzyki rockowej. Szyld i emblemat, niemal wdrukowany, wtłoczony w nasze serca i umysły.

 

Mimo okresów burz i naporu, roszad personalnych czy wreszcie okresów, kiedy przestawał istnieć, za każdym razem wracał z podniesionym czołem. Mało, z nowymi piosenkami, które również w nowej rzeczywistości, w wolnej Polsce stawały się z marszu przebojami: Kołysanka dla Nieznajomej, Niepokonani czy ostatnimi laty – Wszystko Ma Swój Czas i Odnawiam Dusze.

 

Do tego niezapomniane hymny pokolenia – Autobiografia i Chcemy Być Sobą. Do dzisiaj nucimy Ale Wkoło Jest Wesoło, słynną Ewkę, Pepe Wróć czy Wieczorny Przegląd Moich Myśli.

 

Jak w zwierciadle odbija się w piosenkach Perfectu zarówno rzeczywistość, jak i nasze indywidualne historie, radości, tęsknoty, odbija się nasze życie i to niezależnie od metryki. W każdym momencie, trafialiśmy i wciąż trafiamy przecież na „perfectowy” i zarazem perfekcyjny hit.

 

Siła piosenki jest ogromna, ale piosenki żyją również siłą ich wykonawcy: Grzegorz Markowski, Piotr Szkudelski, Dariusz Kozakiewicz, Jacek Krzeklewski, Piotr Urbanekzespół Perfect w niezmiennym składzie już od ponad 20 lat. Każdy z osobna stanowi odrębną kartę polskiego rocka. Długo by wymieniać grupy, które zasilali: Breakout, Test, Pakt, Roxa, Human, Test, I Ching, Tadeusz Nalepa, Plugawy Anonim i inne. To im, ale i swoim wielkim poprzednikom: Hołdysowi, Sygitowiczowi, Urnemu, Zawadzkiemu, Nowickiemu – zawdzięcza Perfect swój ogromny sukces.

 

Perfect bez piosenek, a piosenki bez tekstów nigdy by nie zaistniały. Nikt nie trafiał lepiej w sedno rzeczywistości pisząc do ich muzyki niż sam Zbigniew Hołdys, ale przede wszystkim Bogdan Olewicz – niewidoczny twórca sukcesu zespołu, a w ostatnim okresie Jacek Cygan, Bogdan Loebl, Wojciech Waglewski, Adam Nowak czy Robert Gawliński.

Perfect bilety dla osób niepełnosprawnych

Osoby z niepełnosprawnościami chcące zakupić bilet na wydarzenie proszone są o kontakt mailowy: niepelnosprawni@ebilet.pl

 

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn