Żywa legenda niemieckiego rocka doczeka się własnej filmowej biografii. Zdjęcia do produkcji mają ruszyć w maju tego roku. Kiedy premiera kinowa?

Ronaldinho zagra w Polsce! Wielkie show na Stadionie Śląskim
Już w czerwcu do Chorzowa przyjadą legendy futbolu na czele z Ronaldinho. Piłkarska magia gwarantowana!
21.01.2025
Redakcja
Artykuł może zawierać autopromocję eBilet.pl
Magia prosto z Copacabany
Czy marzyliście kiedyś o tym, żeby zobaczyć na żywo Ronaldinho podczas jego najpiękniejszych chwil spędzonych w Barcelonie? Może mieliście jego koszulkę z bazaru, w której spędzaliście długie godziny no boisku z kolegami? Ronaldinho działał na wyobraźnię, jak mało który piłkarz w historii. Chociaż szczyt jego formy nie trwał bardzo długo, to zapisał się złotymi zgłoskami w historii futbolu. Niesamowite tricki, piękne bramki, za którymi szły wyniki sportowe. Mistrzostwo Hiszpanii i wygrana Liga Mistrzów z Barceloną, a indywidualnie Złota Piłka to tylko najważniejsze ze zdobytych przez niego trofeów. Do historii przeszedł także mecz na Santiago Bernabeu, kiedy Barcelona wygrała z Realem Madryt 0:3, a kibice Królewskich bili brawo na stojąco Ronaldinho, wiedząc, że są świadkami rzeczy wielkiej. Wielkich rzeczy będziemy prawdopodobnie mogli doświadczyć już niedługo także w Polsce.
Archipelag gwiazd
Już 21 czerwca na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie Ronaldinho Show: mecz Polska vs Brazylia – Pojedynek Legend. Oprócz ikony światowego futbolu do Polski przyjadą także inni piłkarze, którzy przez lata grali na najwyższym światowym poziomie tacy jak Valdo, Sony, Anderson, Edmilson czy Maicon. Po stronie polskiej zobaczymy byłych, a być może i obecnych reprezentantów Polski, ale także celebrytów. Póki co, na temat tych pierwszych wypowiedział się Adam Nawałka, który zasiądzie na ławce trenerskiej w tym spotkaniu. Wedle wstępnych ustaleń zobaczymy na boisku Grzegorza Krychowiaka, Kamila Glika, Michała Pazdana, Jacka Góralskiego, Kamila Grosickiego, Łukasza Fabiańskiego, Krzysztofa Mączyńskiego, Kubę Błaszczykowskiego, Artura Jędrzejczyka czy Łukasza Piszczka. Na występ ponoć zgodził się także Jerzy Dudek, trener nie zapomina także o Arturze Borucu, Rafale Gikiewiczu i Wojciechu Szczęsnym. Co więcej, ponoć nawet Robert Lewandowski wyraził zainteresowanie, jednak tu sprawa jest nieco bardziej skomplikowana. Dodatkowo selekcjoner stwierdził, że szykuje jedno niespodziewane powołanie, jednak jest za wcześnie, by zdradzać, o kogo chodzi.
Oprócz meczu, zobaczymy także pokaz freestyle football, występy DJ-ów czy strefy kibica z zabawami z nagrodami. Klimat wielkiego piłkarskiego święta i brazylijskiej radości gwarantowany! Wydarzenie obowiązkowe nie tylko dla fanów Ronaldinho i FC Barcelony, ale wszystkich miłośników futbolu.
Poprzedni artykuł
Następny artykuł