uczta u sanah

uczta u sanah

WAŻNOŚĆ BILETÓW Wszystkie bilety na przeniesione koncerty ZACHOWUJĄ WAŻNOŚĆ w nowych datach! Bilety ze starą datą również upoważniają do udziału w koncercie.

 

UWAGA "Dopłata do early entrance" NIE jest biletem wstępu na koncert, jest ważna tylko z biletem wstępu na płytę bądź na trybuny i umożliwia wcześniejsze wejście na teren wydarzenia.

 

sanah ma wielki zaszczyt zaprosić na wykwintną UCZTĘ! To wyjątkowe koncerty, zarówno pod względem muzycznym, jak i wizualnym, podczas których Artystce towarzyszyć będzie 10-osobowa orkiestra smyczkowa POLISH SOLOISTS oraz jeden z jej muzycznych idoli*. 

 

Szanowni Państwo, czas wyjąć z szafy suknie, wyprasować koszule i rozpocząć świętowanie!

uczta u sanah koncerty 2022

7.06 – Warszawa, COS Torwar | przeniesiony z 18.04

8.06 – Warszawa, COS Torwar [SOLD OUT] | przeniesiony z 19.04

 

smacznegoh  :)

 

Zgoda na uczestnictwo osoby niepełnoletniej w wydarzeniu - do pobrania TUTAJ

Regulamin

 

Na mocy Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 25 lutego 2022 r., informujemy, że do uczestnictwa w koncertach sanah nie jest wymagany Unijny Certyfikat COVID ani żaden inny dokument potwierdzający fakt bycia zaszczepionym/zaszczepioną. Dotyczy to również biletów zakupionych przed 1 marca 2022 roku. 

 

Dzieci do lat 6: darmowy wstęp na wydarzenie, bez miejsca siedzącego 

Pakiety VIP

Upoważniają do udziału w evencie w specjalnej, wydzielonej strefie i sektorze VIP. Dodatkowo daje możliwość wcześniejszego wejście na teren eventu odrębnym wejściem oraz możliwość skorzystania z wyjątkowej strefy z dostępną degustacją win, specjalnymi, dedykowanymi drinkami, napojami, cateringiem oraz prezentem VIP.

Arena Gliwice - miejsca parkingowe

Otwarcie parkingu: 15:00

UWAGA: Parkingi P2.0 oraz P2.1 przystosowane są do samochodów osobowych o wysokości maksymalnej 1,70 m.

 

Posiadacz biletu jest uprawniony do jednokrotnego wjazdu na parking Areny Gliwice w dniu koncertu sanah. Bilet należy okazać na żądanie uprawnionego pracownika służb parkingowych. Sugerujemy wcześniejsze przybycie na parking, fakt posiadania biletu nie powoduje uniknięcia trudności w dotarciu na parking w przypadku wystąpienia utrudnień na drogach dojazdowych do obiektu.

 

Ceny biletów:

  • Samochody osobowe - 25 zł
  • Bus - 45 zł
  • Autobus - 95 zł

 

 Arena Toruń - informacje dodatkowe

 

  • 15:00 - otwarcie strefy chill w Arenie Toruń.
  • 17:30 - otwarcie bram dla posiadaczy biletów Early Entrance oraz VIP.
  • 18:00 - otwarcie bram dla wszystkich.
  • 20:00 - start koncertu.

Na miejscu nie będzie dostępny depozyt. Dzieci i młodzież do lat 16 muszą być pod opieką opiekuna prawnego. Jeśli mają skończone lat 16 mogą uczestniczyć w koncercie bez nadzoru opiekuna, wymagana jest zgoda do pobrania, wydrukowania i przyniesienia na teren imprezy dostępna pod TYM linkiem.

 

show more... hide
We protect your privacy

We use cookie files and related technologies, and we process your data to ensure that the contents that you see better match your needs. Once you consent to the processing of your data, finding on eBilet exactly what you are searching for will become easier.Your data will be controlled by eBilet Polska sp. z o.o as well as our Trusted Partners Facebook privacy policy, Google Advertising Products privacy policy, partner list with whom we collaborate on a regular basis. We process your data in accordance with our Privacy Protection Policy, and in order to enable the following: Storage of and access to information on a device, personalising advertisements and contents, measurement of advertising and content performance, opinions of recipients, product development. Giving consent is voluntary.
For more information go to: https://www.ebilet.pl/en/polityka-prywatnosci/