Kategorie
eBilet

Koncerty

Las, jezioro i muzyka elektroniczna festiwal ODGŁOSY coraz bliżej

Glasse, fot. materiały promocyjne

Nowa jakość, świeże brzmienia. ODGŁOSY to wydarzenie obowiązkowe dla wszystkich fanów elektroniki.

Artykuł może zawierać autopromocję eBilet.pl

Z miłości do muzyki i natury

Co jest lepszego od festiwalu z muzyką elektroniczną? Festiwal z muzyką elektroniczną w pięknych okolicznościach przyrody. Zalesie Górne, mieszczące się w Chojnowskim Parku Narodowym. To tutaj już 27 lipca odbędzie się druga edycja ODGŁOSÓW, obowiązkowego punktu na festiwalowej mapie Polski, na którym wystąpią uznani polscy artyści, a także międzynarodowa gwiazda.

Co ciekawe, miejsce odbywania się ODGŁOSÓW, ma wyjątkowe znaczenie dla organizatorów. Wychowali się w tych okolicach. Oprócz lasu, ośrodek Planeta Glamping mieści się także przy jeziorze. Co ciekawe, bilet Super VIP daje możliwość spróbowania swoich sił na wakeboardzie w zaleskim Wakeparku.

Chęć zbliżenia uczestników do natury, ma przejawiać się nie tylko w lesie i jeziorze, które będą stanowić scenerię festiwalu, ale także w samej muzyce. Jak w informacji prasowej twierdzą organizatorzy “zamysłem jest to, aby przenieść naszych gości w świat dźwięków, które kojarzą się z lasem, szumem drzew i śpiewem ptaków. Oczywiście im dalej w las, tym bardziej zagłębiamy się w coraz mroczniejsze zakątki, oddając się plemiennym rytmom”. Bez zbędnego przedłużania, pora odsłonić karty!

Polska mocna reprezentacja i headliner z Izraela

Główną gwiazdą festiwalu ODGŁOSY jest Yotam Avni. Jak możemy przeczytać w informacji prasowej “to artysta który porusza się w gatunkach, które idealnie wpasowują się w atmosferę leśnej imprezy. Tribalowe wokale, organiczne brzmienia bębnów oraz wyczucie i smak kompozycji, które tworzą jego utwory podrywają do tańca nawet najbardziej opornych tancerzy”.

 

Ane, Fot. materiały promocyjne

Oprócz niego na Planecie Glamping w Zalesiu Górnym usłyszycie mocną reprezentację polskich artystów. Będą to chociażby Art Machine i Stef zajmujący się organizacją ODGŁOSÓW. Oprócz nich wystąpią Leon, Piotr Ho, Ane, Konrad Z, Glasse, a także DUSS. Szykuje się więc masa dobrej zabawy w dość niezwykłych okolicznościach i najlepsza muzyka elektroniczna. Nie może was tam zabraknąć!