- Nigdy nie płakałem i nie będę płakał po przegranym meczu. Co to za powód? Jaka tragedia? Idźcie na onkologię, zobaczycie prawdziwą tragedię, gdy ludzie umierają - mówił w dokumencie "Nie macie k…a pojęcia" pełen pasji Luis Enrique, szkoleniowiec Paris Saint-Germain. Słowa te wydają się zwykłym truizmem, ale wypowiadane przez Hiszpana nabierają znacznie mocniejszego wyrazu. Doświadczony szkoleniowiec przeżył tragiczną śmierć dziewięcioletniej córeczki Xany, która w ciągu kilku miesięcy przegrała walkę z nowotworem.
Fani
Bez fanów koncerty nie byłyby tak emocjonującymi i spektakularnymi wydarzeniami. Oczywiście muzycy tworzą wspaniałe show, ale to tysiące śpiewających i tańczących jednocześnie osób sprawia, że klimat w trakcie występów jest niezapomniany. Podczas niektórych koncertów widać to oddanie i uwielbienie swojego idola bardziej niż gdziekolwiek indziej.







