Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalrzeszowskie-juwenaliajuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinskasun-festival

Jak mogę zmienić dane na swoim bilecie

Jak mogę zmienić dane na swoim bilecie?

  1. Przejdź do formularza zmiany danych. Wpisz numer biletu na którym chcesz zmienić dane oraz dane właściciela zamówienia, jakie zostały podane podczas zakupu, czyli imię i nazwisko, e-mail oraz numer telefonu

  2. Wpisz dane nowego uczestnika wydarzenia – imię i nazwisko (dane muszą być zgodne z dokumentem tożsamości, który zostanie okazany przy wejściu na wydarzenie).

  3. Wybierz sposób dostawy oraz rodzaj płatności. Jeżeli jako metodę dostawy i płatności wybierzesz bilet elektroniczny i szybką płatność, bilety ze zmienionymi danymi prześlemy na adres e-mail, który podałeś podczas zakupu biletu. Zrobimy to od razu po zaksięgowaniu Twojej wpłaty.

Jeśli zmienisz dane na bilecie kilka dni przed datą wydarzenia, możemy udostępnić Ci tylko bilet elektroniczny oraz szybkie płatności. 

 


Bilety imienne uprawniają do wejścia na wydarzenie wyłącznie osobę, której dane widoczne są na bilecie. Jeżeli chcesz je zmienić, wypełnij formularz.

  • Dla większości wydarzeń zmiana danych na bilecie możliwa jest tylko raz.
  • Jeśli zmieniasz dane na biletach online, nowe bilety dostaniesz od nas w wiadomości mailowej.
  • Jeśli zmieniasz dane na biletach papierowych, nowe bilety dostaniesz w ciągu maksymalnie 30 dni.

Jeśli od zakupu biletu Twoje nazwisko się zmieniło, nie musisz zmieniać danych na bilecie – pod warunkiem, że masz jeszcze poprzedni dokument ze starymi danymi.

 

Uwaga! Zmiana danych za pomocą formularza nie jest dostępna dla wszystkich wydarzeń.

Formularz nie jest aktywny dla wydarzenia Taylor Swift | The Eras Tour

 

Możesz być poproszony o dokument podczas wejścia na wydarzenie (respektowany jest również dokument online w aplikacji mObywatel).

 

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?
Potrzebujesz dodatkowej pomocy?