Kryteria wyczyść
usuń Szukasz frazy: {{filters.query}}
  • Bieżący:
  • Następny:
Obiekty  38
rozwiń
pokaż wszystkie kategorie

Nie znaleźliśmy wydarzeń spełniających podane kryteria.

Co możesz zrobić?

  • Zmień lub usuń frazę
  • Wybierz inne kategorie
  • Sprawdź region wyszukiwania
  • Zmień przedział czasowy

Stand-up Polska – aktualne daty, miejsca, repertuar i bilety

Entuzjastom dobrej zabawy polecamy aktualne wydarzenia stand-upowe, które z pewnością przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym widzom. Od niedawna stand-up w Polsce zyskuje coraz większe grono odbiorców, a to za sprawą doskonale przyjmowanych występów takich artystów jak Rafał Pacześ, Łukasz "Lotek" Lodkowski, Kacper Ruciński, Rafał Rutkowski, Marcin Zbigniew Wojciech, Tomasz „Boras” Borkowski, Katarzyna Piasecka i wielu innych. Siła stand-upu polega na tym, że jest to prosta, szczera i ogólnodostępna forma wyrazu, oparta na charyzmie wykonawcy oraz kontakcie z publicznością. 

Oryginalne bilety na stand-up Polska kupisz za pośrednictwem naszego portalu – eBilet.pl to oficjalny kanał sprzedaży, szybki, bezpieczny i wygodny zakup online »

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/