Kryteria wyczyść
usuń Szukasz frazy: {{filters.query}}
  • Bieżący:
  • Następny:

Nie znaleźliśmy wydarzeń spełniających podane kryteria.

Co możesz zrobić?

  • Zmień lub usuń frazę
  • Wybierz inne kategorie
  • Sprawdź region wyszukiwania
  • Zmień przedział czasowy

Teatr dla dzieci Kraków to szeroki wybór spektakli w Teatrze Groteska. Wśród nich są adaptacje najbardziej znanych bajek: „Czerwony Kapturek”, „Calineczka” czy „Brzydkie kaczątko”, a także współczesne dzieła takie jak „Adonis ma gościa”.
Teatr dla dzieci Kraków repertuar innych teatrów obejmuje sztuki takie jak „Pinokio” w Teatrze im. Juliusza Słowackiego czy piaskowy spektakl Tetiany GalitsynyKrólowa Śniegu”, który odbędzie się 23 lutego 2019 roku w Auditorium Maximum UJ. Bilety na teatr piasku dostępne są na stronie eBilet.pl.

Teatr dla dzieci Kraków NCK

Repertuar dla dzieci posiada także Nowohuckie Centrum Kultury. Wybierając się na spektakl do Centrum ma się szansę zobaczyć sztuki teatrów z całej Polski bez konieczności wyjazdu do innego miasta. Organizowany jest tam np. Festiwal Teatrów Dla Dzieci, podczas którego mali widzowie mogą głosować na swoje ulubione przedstawienia. Wśród ciekawych spektakli dla dzieci w NCK można wymienić takie jak „Królowa Śniegu”, „Plastusiowy pamiętnik” czy „Akademia Pana Kleksa”.

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/