Kryteria wyczyść
usuń Szukasz frazy: {{filters.query}}
  • Bieżący:
  • Następny:

Nie znaleźliśmy wydarzeń spełniających podane kryteria.

Co możesz zrobić?

  • Zmień lub usuń frazę
  • Wybierz inne kategorie
  • Sprawdź region wyszukiwania
  • Zmień przedział czasowy

Koncerty w Koszalinie przypadną do gustu zarówno miłośnikom kameralnych imprez, jak i fanom spektakularnych widowisk. Słuchacze klasyki, dobrego jazzu, polskiego i zagranicznego rapu, mocnego metalu czy kultowego rocka znajdą w Koszalinie coś dla siebie. Koncerty Koszalin odbywają się w wielu obiektach, jednak najwięcej z nich gości Hala Widowiskowo-Sportowa. Hala Widowiskowo-Sportowa Koszalin koncerty to niezwykle ciekawe występy artystów i zespołów z różnych krajów. Występował tam np. jedyny w swoim rodzaju, legendarny Chór Alexandrowa oraz „ferrari tańca irlandzkiego” czyli Gaelforce Dance, którzy łączą taniec nowoczesny z celtyckimi rytmami, balet, stepowanie, muzykę i grę świateł.

 

Koncerty Koszalin muzyka filmowa – fanów tego gatunku z pewnością zachwyci przyjemny „Koncert Muzyki Filmowej” w wykonaniu fantastycznej Justyny Steczkowskiej, utalentowanej Kayah, znakomitego Piotra Cugowskiego, lidera zespołu LemON Igora Herbuta, lirycznego Kuby Badacha, polskiego chóru Sound’n’Grace oraz olśniewającej Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej. Nowym i modnym miejscem w mieście jest Teatr Variete Muza Koszalin, gdzie grają tacy wykonawcy jak charyzmatyczna Bovska czy melodyjny Kamp!

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/