Kryteria wyczyść
usuń Szukasz frazy: {{filters.query}}
  • Bieżący:
  • Następny:
Wydarzenia  18
rozwiń
pokaż wszystkie kategorie
pokaż więcej
Artyści  29
rozwiń
pokaż wszystkie kategorie
pokaż więcej

Nie znaleźliśmy wydarzeń spełniających podane kryteria.

Co możesz zrobić?

  • Zmień lub usuń frazę
  • Wybierz inne kategorie
  • Sprawdź region wyszukiwania
  • Zmień przedział czasowy

Koncerty Bydgoszcz – aktualne daty, miejsca, bilety

Oferta kulturalna Bydgoszczy, zarówno pod względem liczby placówek, jak i organizowanych w nich wydarzeń jest bardzo bogata i interesująca. Jeżeli chodzi o koncerty Bydgoszcz to najważniejszym ośrodkiem kulturalnym, organizującym najwięcej wydarzeń muzycznych, jest Miejskim Centrum Kultury, w kótrym co miesiąc odbywa się ponad 100 różnego rodzaju działań kulturalnych - od warsztatów czy festiwali, po spektakularne koncerty właśnie. MCK dysponuje wielofunkcyjną salą widowiskowo-koncertową, pełniąca także rolę kina studyjnego czyli kultową Łuczniczką. Hala Łuczniczka to obiekt widowiskowo-sportowy, przeznaczony do organizacji różnorodnych wydarzeń sportowych, muzycznych czy wystawienniczych. Do innych ważnych koncertowych obiektów Bydgoszczy należą również Estrada Stagebar oraz Kinoteatr Adria - sprawdź aktualny repertuar już teraz.

Natomiast miłośnikom muzyki poważnej polecamy bogaty klasyczny repertuar spektakli oraz koncertów w Operze Novej oraz Filharmonii Pomorskiej im. I. J. Paderewskiego, w których znajdziemy operetki i musicale, dzieła operowe i baletowe, a także koncerty i widowiska muzyczne.

Oryginalne bilety na koncerty Bydgoszcz kupisz za pośrednictwem naszego portalu – eBilet.pl to oficjalny kanał sprzedaży, szybki, bezpieczny i wygodny zakup online – sprawdź »

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/