Kryteria wyczyść
usuń Szukasz frazy: {{filters.query}}
  • Bieżący:
  • Następny:

Nie znaleźliśmy wydarzeń spełniających podane kryteria.

Co możesz zrobić?

  • Zmień lub usuń frazę
  • Wybierz inne kategorie
  • Sprawdź region wyszukiwania
  • Zmień przedział czasowy

Opera na Zamku w Szczecinie repertuar

Większość spektakli operowych w Szczecinie odbywa się w Operze na Zamku. Szczecińska opera jest unikalnym obiektem, mieszczącym się w zabytkowym zamku oraz jednym z najnowocześniejszych teatrów muzycznych w Europie.

Repertuar opery w Szczecinie jest niezwykle bogaty i różnorodny. Opera na Zamku jako jedyna w Polsce posiada w swoim repertuarze wszystkie opery Stanisława Moniuszki. Wystawia również interesujące dzieła współczesnych twórców takie jak Guru - Laurenta Petitgirarda do libretta Xaviera Maurela, podejmujące temat sekt. Zupełnie inną, rozrywkową propozycją jest opera komiczna Napój miłosny, która przenosi widzów na włoską prowincję lat 30. XX wieku. Opera Szczecin to także spektakle gościnne takie jak Carmina Burana Carla Orfa w wykonaniu Chóru Akademickiego prof. Szyrockiego ZUT.

Opera Szczecin koncerty

Polecanym wydarzeniem da miłośników opery w Szczecinie jest koncert The 3 Tenors & Soprano, w którym występują trzej utalentowani włoscy tenorzy i sopranistka. Obdarzeni wyjątkową barwą głosu, gorącym, włoskim temperamentem i pogodą ducha Sabrina Testa, Pierluigi Paulucci Adriano Gentili i Emanuel Bussaglia na co dzień występują w rzymskich teatrach i operach ale często goszczą także na deskach wielu europejskich scen. Artyści zaprezentują znane i uwielbiane przez publiczność arie z takich oper jak Traviata, Tosca, Rigoletto czy Turandot, piękne pieśni neapolitańskie: O sole mio, Mamma, Torna a surriento, a także pełne emocji melodie włoskiej muzyki filmowej. Nie zabraknie również wykonania Czterech pór roku barokowego kompozytora Antonio Vivaldiego. 

Opera Szczecin Bilety

Aktualne informacje na temat dat i biletów są dostępne w naszym portalu - zapisz się do newslettera i nie przegap żadnego  interesującego wydarzenia. Spędź niezapomniane chwile podczas fantastycznego spektaklu lub koncertu z muzyką na żywo. 

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/