Kryteria wyczyść
usuń Szukasz frazy: {{filters.query}}
  • Bieżący:
  • Następny:

Nie znaleźliśmy wydarzeń spełniających podane kryteria.

Co możesz zrobić?

  • Zmień lub usuń frazę
  • Wybierz inne kategorie
  • Sprawdź region wyszukiwania
  • Zmień przedział czasowy

Wystawy Warszawa - gdzie się wybrać i co zobaczyć?

Wystawy w Warszawie odbywają się w wielu miejscach. Jednym z liderów w tej branży jest Ptak Warsaw Expo - największe centrum targowo-kongresowe w Polsce. W obiekcie, zlokalizowanym w podwarszawskim Nadarzynie organizowany jest np. Warsaw Comic Con - największy w kraju festiwal popkultury. Na Comic Con przyjeżdżają gwiazdy Gry o Tron, Sherlocka, Pamiętników Wampirów, Teen Wolf, Gwiezdnych Wojen, Władcy Pierścieni, Harry’ego Pottera i wielu innych. Podczas imprezy można zrobić sobie zdjęcie i otrzymać autografy aktorów, uczestniczyć w panelach dyskusyjnych z pisarzami, scenarzystami i innymi twórcami, obejrzeć oryginalne rekwizyty i stroje z produkcji filmowych czy pograć w gry planszowe. Wystawy Warszawa to również inne obiekty – położone tuż przy Dworcu Zachodnim EXPO XXI czy nowy kompleks Global EXPO, powstały w dawnej hali FSO na Żeraniu. Wystawy Warszawa to także wydarzenia w Narodowej Galerii Sztuki Zachęta. Instytucja ta popularyzuje sztukę współczesną, organizując wystawy czasowe wybitnych artystów z Polski i zagranicy.

Wystawy psów Warszawa

Innym głośnym wydarzeniem w Ptak Warsaw Expo jest Europejska Wystawa Psów Rasowych - Euro Dog Show. Podczas imprezy można zobaczyć kilkanaście tysięcy czworonogów ze wszystkich ras, które rywalizują m.in. o tytuł najpiękniejszych. Pozycja obowiązkowa dla każdego fana psów.

Wystawy w Pałacu Kultury i Nauki

W Pałacu Kultury i Nauki również często można zobaczyć różne wystawy takie jak  np. Titanic - prawdziwa historia, Fascynujący świat pająków czy Napoleon Bonaparte, czy  legendarna wystawa  dr Gunthera von Hagensa Body Worlds & The Cycle of Life, budząca wiele emocji i prezentująca zakonserwowane ludzkie ciała przy metodzie plastynacji. 

Wystawy dla dzieci w Warszawie

W PKiN działa Muzeum domków dla lalek, które prezentuje niezwykle ciekawe wystawy stałe i czasowe. Tytuły takie jak Nie tylko Bazyliszek - Współczesne interpretacje legend warszawskich w miniaturze zainteresują nie tylko najmłodszych, ale i ich opiekunów.

Najciekawsze wystawy Warszawa bilety dostępne w naszym serwisie - a Ty, jaką wystawę chcesz zobaczyć najbardziej? Nie zwlekaj, zaplanuj swój czas wolny już teraz.

 

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/