Kryteria wyczyść
usuń Szukasz frazy: {{filters.query}}
  • Bieżący:
  • Następny:

Nie znaleźliśmy wydarzeń spełniających podane kryteria.

Co możesz zrobić?

  • Zmień lub usuń frazę
  • Wybierz inne kategorie
  • Sprawdź region wyszukiwania
  • Zmień przedział czasowy

Targi Warszawa - gdzie szukać?

W Warszawie znajduje się wiele obiektów targowo-wystawienniczych na najwyższym poziomie. Jednym z najnowszych jest Centrum Praskie Koneser. Znajduje się ono w sercu warszawskiej Pragi – na zbiegu ulic Białostockiej, Nieporęckiej, Ząbkowskiej i Markowskiej, na terenie Warszawskiej Wytwórni Wódek. Targi Warszawa w Koneserze to np. Slow Fasion – targi niezależnej polskiej mody, podczas których zwiedzający mogą kupić autorską odzież, biżuterię i akcesoria, a także wysłuchać wykładów o odpowiedzialnej modzie i zrównoważonej, świadomej konsumpcji. Inną ciekawą propozycją są Targi Rzeczy Ładnych, które wystawiają produkty polskich projektantów i producentów – meble, akcesoria, lampy czy dekoracje.

Miejscem o ugruntowanej już pozycji jest EXPO XXI  Warszawa, znajdujące się w centrum Warszawy, tuż obok Dworca Zachodniego. Odbywają się tu imprezy targowe, wystawy, konferencje, kongresy, seminaria, bankiety, pokazy mody i koncerty. Targi Warszawa w EXPO XXI to np. Polskie Targi Złotniczo-Jubilerskie GOLDEXPO, Targi Mieszkań i Domów czy Targi Konopne Canabizz.

Krajowy lider targów

Największym ośrodkiem targowym w Warszawie i Polsce jest Ptak Warsaw Expo. Ten lider w branży posiada 500 tysięcy m2 powierzchni zewnętrznej i 143 tysiące m2 powierzchni wewnętrznej. Znajduje się 15 minut jazdy samochodem od centrum Warszawy. Kalendarz Ptak Warsaw Expo jest zawsze wypełniony niezwykle interesującymi targami na rok do przodu. Targi Warszawa Ptak Warsaw Expo to np. Warsaw Comic ConWorld Travel Show, Go Active Show, Animals Days, Warsaw Motor Show, Targi reklamy i druku, Międzynarodowe Targi Transportu, Spedycji i Logistyki czy Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Green Days.

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/