Louis CK

Louis CK

Louis CK - jedna z największych gwiazd stand-upu po raz pierwszy w Polsce! Występy odbędą się w ramach ekskluzywnego europejskiego tournée! Premierowy program tylko dla dorosłych! Louis CK bilety już w sprzedaży.

Louis CK w Polsce

Louis CK bilety VIP

Bilet VIP gwarantuje miejsce z najlepszą widocznością.

UWAGA: to wydarzenie będzie doświadczeniem bez telefonów!

Korzystanie z telefonów komórkowych, inteligentnych zegarków, inteligentnych akcesoriów, aparatów fotograficznych lub innych urządzeń nagrywających i rejestrujących, jest niedozwolone w trakcie trwania występu!

 

Po przybyciu na miejsce wszystkie telefony i inteligentne zegarki zostaną zabezpieczone w etui Yondr, dostęp do nich otrzymasz po zakończeniu imprezy. Goście przez cały czas imprezy będą w posiadaniu swoich telefonów i w każdej chwili będą mogli uzyskać do nich pełny dostęp w wyznaczonej przez organizatora strefie korzystania z telefonu w obiekcie. Po skorzystaniu z telefonu zostanie on ponownie zabezpieczony w etui Yondr przed powrotem na widownię.

 

Każdy, kto będzie korzystał z telefonu komórkowego lub innego urządzenia elektronicznego, podczas trwania występu, poza wyznaczoną strefą, będzie traktowany jako łamiący Regulamin Imprezy. W przypadku wykrycia takich działań uczestnik zostanie poproszony o opuszczenie występu, bez możliwość zwrotu za zakupiony bilet.

 

Więcej informacji na: www.overyondr.com/faq 

Ochrona praw autorskich

Louis CK posiada wszystkie prawa do treści i materiałów, w tym wszelkie dowcipy i szkice („materiały”), prezentowane podczas jego występu. Materiały te nie mogą być kopiowane, tłumaczone, przesyłane, wyświetlane, rozpowszechniane, powielane lub użytkowane, w całości lub w części, w jakiejkolwiek formie, w mediach lub w technologiach obecnie znanych lub opracowanych później, bez wyraźnej i wcześniej ustalonej pisemnej zgody Louisa CK. Jakiekolwiek wykorzystanie materiałów bez wyraźnej uprzedniej pisemnej zgody Louisa CK jest surowo zabronione i podlega wszelkim dostępnym środkom prawnym, zarówno pod względem słuszności, jak i prawa, na koszt każdego, kto narusza ten zakaz.


Jakiekolwiek nagrywanie lub rejestrowanie dowolnego rodzaju podczas występu artysty, w tym robienie notatek, jest zabronione i będzie traktowane jako złamanie Regulaminu Imprezy. W przypadku wykrycia takich działań, uczestnik zostanie poproszony o opuszczenie występu, bez możliwość zwrotu za zakupiony bilet.

Louis CK informacje

Kultowy, amerykański komik i stand-uper, jedna z największych gwiazd gatunku!

 

To również doskonały scenarzysta, reżyser i producent, wielokrotnie nominowany i nagradzany, m.in. 6-krotny zdobywca Emmy Award, 2-krotny zdobywca Grammy Award w kategorii Najlepszy Album Komediowy. Twórca i gwiazda seriali komediowych: Louie, znanego z anteny FOX oraz Horace And Pete, pierwszego komediowego serialu dystrybuowanego w internecie. Obie produkcje nagrodzone Peabody Award, odpowiednikiem Pulitzera, dla seriali filmowych. Występował m.in. u Woody'ego Allena w Blue Jasmine czy u Davida Russella w American Hustle.

 

Największą sławę przyniosły mu występy stand-upowe. Jest autorem 8 stand-upowych programów, z których duża część stała się kultowa: Shameless, Chewed Up, Hilarious, Word - Live at Carnegie Hall, Live at the Beacon Theater, Oh My God, Live at the Comedy Store, a ostatnio Louis C.K. 2017. W plebiscycie wszechczasów, magazynu The Rolling Stone - Divine Comedy: 25 Best Stand-Up Specials and Movies, jego Shameless, zajęło 3 pozycję! Był pierwszym komikiem, który sprzedał Madison Square Garden trzy razy pod rząd podczas jednej trasy! Jego pierwsze, lipcowe występy w Polsce będą częścią krótkiego, ekskluzywnego europejskiego tournée. Louis zapowiedział premierowy program, tylko dla dorosłych(!!!). Nie obędzie się też bez niespodzianek!

 

Louis CK Polska 2019, Louis CK na żywo w Krakowie i Warszawie - bilety na stand-up!

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Louis CK
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/