Kwartet wokalno-rozrywkowy Szafa Gra

Kwartet wokalno-rozrywkowy Szafa Gra

Zapraszamy na koncert kwartetu wokalno-rozrywkowego Szafa Gra, który odbędzie się 8 marca 2020 roku w Radio Wrocław. Szafa Gra bilety już dostępne.

O Kwartecie Szafa Gra

Kwartet Szafa Gra narodził się w 2003 roku i do tej pory wystąpił na wielu scenach i estradach Polski i Europy ponad tysiąc razy. .

 

Artyści wchodzący w skład Kwartetu mają za sobą duży  dorobek teatralno-estradowy, ciągle intensywnie pracując na scenach musicalowych i muzycznych w całym kraju.

 
Członkowie grupy zaczynali przygodę z profesjonalną sceną w kultowym musicalu Metro, można ich było tez zobaczyć w najbardziej znanych spektaklach teatrów Buffo, Roma i Syrena, gdzie przez lata zagrali i grają wiele głównych i pierwszoplanowych ról, między innymi w takich spektaklach jak: Do grającej szafy grosik wrzuć, Romeo i Julia, Grease, Chicago, Koty, Upiór w Operze, Piotruś Pan, Deszczowa piosenka, Mamma Mia.

 

Goszcza na deskach teatrów muzycznych w całym kraju m.in. w Poznaniu, Białymstoku czy Krakowie, gdzie można ich obecnie zobaczyć w takich spektaklach jak: Doktor Żywago, Zakonnica w Przebraniu, Rodzina Addamsów, Opera za trzy grosze, Czarownice z Eastwick, Upiór w Operze, i innych. Żeńska część kwartetu, czyli Basia i Beata, ozdabiały swoimi piosenkami telewizyjny  program "MDM" Manna i Materny, w którym przez parę lat zaśpiewały kilkaset piosenek.

Zespół występował na Festiwalu Opolskim, Festiwalu w Sopocie, Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach, Festiwalu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, licznych Kabaretonach oraz na większości koncertów tras „Lata z Radiem” w latach 2015-2017.  Gościli w programach muzycznych m.in. „Jaka To Melodia” i „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Szafa Gra repertuar

Repertuar "Szafy" to największe hity z lat 70., 80., 90. i współczesnych, w których zespół zbliża się barwami wokalnymi i charakterystycznym zachowaniem na scenie do oryginalnych wykonawców. Wszystkie utwory wykonują w ciekawych i zaskakujących interpretacjach, z dawką humoru, czasami jako pastisz, a czasami z nutą nostalgii. Do występu przygotowanych jest kilkadziesiąt oryginalnych kostiumów i charakteryzacji z każdej epoki (dekady), które są dopełnieniem tego fantastycznego show. Zapraszamy w niezwykłą podróż z największymi przebojami ostatnich dziesięcioleci, która na długo pozostanie w pamięci!

Występują:
Barbara Melzer, Beata Wyrąbkiewicz, Wojciech Dmochowski i Rafał Drozd

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Kwartet wokalno-rozrywkowy Szafa Gra
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/