Show French Touch

Show French Touch

OFERTA LIMITOWANA Tylko teraz przy zakupie jednego biletu drugi dostaniesz gratis - w sprzedaży pakiet 1+1!

 

Zapraszamy na Show French Touch, które odbędzie się 12 października w Teatrze Wielkim – Opera Narodowa w Warszawie. Show French Touch bilety już dostępne.

O Show French Touch

French Touch to wielopłaszczyznowa akcja, realizowana raz w roku na terenie całego kraju. Jego zwieńczeniem jest Show French Touch. To wydarzenie kulturalno-muzyczne transmitowane przez telewizję  TVN prosto z Teatru Wielkiego Opery Narodowej w Warszawie.

 

Show French Touch to prawdziwa uczta dla zmysłów. W Show French Touch 2019 wystąpi pierwszy raz w naszym kraju kabaret Moulin Rouge z okazji 130 lecia istnienia. Będziemy gościć także innych wyjątkowych artystów.

 

Wystąpią  m.in. Laurent Voulzy, Ewa Farna, Marina Kaye, Grzegorz Hyży i inni. Krótko mówiąc, Show French Touch to prawdziwa podróż w głąb Francji i jej „art de vivre”.  French Touch to także ponad 2 tygodniowe święto Francji w Polsce (od 12 do  31 października) podczas którego w tysiącach sklepów i punktów sprzedaży oferowane są wyselekcjonowane produkty francuskie od produktów żywnościowych do luksusowych. Już dziś możecie kupić bilety na ten wyjątkowy wieczór!

Show French Touch bilety

Bilet podlega wymianie na zaproszenie (bilet blankietowy opery). Wymiana możliwa jest w recepcji French Touch w Operze Narodowej w dniu wydarzenia.

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Show French Touch
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/