Mistrzowie Kabaretu

Mistrzowie Kabaretu

Mistrzowie Kabaretu wracają na deski sceny Spektaklove! 8 i 9 września zrealizowane zostaną kolejne odcinki programu dla Telewizji WP. Mistrzowie Kabaretu bilety już w sprzedaży.

 

Uwaga: Rejestracja telewizyjna – zakup biletu jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na wykorzystanie swojego wizerunku. Organizator ma prawo do zmiany miejsca uczestnika na inne wskazane. Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość wprowadzenia zmian w programie.

Formacja Zwierzęta

Formacja Zwierzęta to sceniczny projekt komediowy stworzony przez Bartosza Gajdę, Wojtka Kamińskiego, Karolinkę Kuras, Wojtka Tremiszewskiego i Mimiego Zenknera. Byłych członków kabaretów: Jurki, K2, Limo, Łowcy.B oraz aktualną członkinię Kabaretu Zachodni. Wspólnie łączą na scenie kabaret, impro i stand-up.

 

Zwierzęta są nie do końca oswojone więc spodziewajcie się niespodziewanego. Może być dziko. I śmiesznie. Przede wszystkim śmiesznie. No i jeszcze ludzko. Formacja Zwierzęta to najbardziej ludzka formacja wśród zwierząt.

Kabaret Paranienormalni

Niezwykła trasa VIP TOUR przygotowana w ramach obchodów 15-lecia Paranienormalnych zawita do Małej Warszawy, w ramach nagrań Mistrzów Kabaretu dla telewizji WP.

 

Już 8 września obok Roberta Motyki i Michała Paszczyka wystąpią Olga Borys, Kuba Wons oraz Jarek Pająk.

Widzów zaskoczą zupełnie nowe postaci i ich historie, bo na pewne rzeczy nie można być przygotowanym. Na przykład na globalną pandemię czy tornado z hormonów piętnastolatka. A co robi 15-latek kiedy jest kabaretem? Obraca wszystko w żart! Kiedy nawet lasy zostają zamknięte, w artyście budzi się wena. Program przygotowany na realizację telewizyjną obfituje w niespodzianki. Poza nowymi składami w hitach kabaretu, nie zabraknie oczywiście premierowych skeczy.

 

Czas trwania wydarzenia: 210 minut (z 30 minutową przerwą) 

Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi na scenie istnieje wystarczająco intensywnie, by zrozumieć, że aktorstwo to nie tylko zawód, przyjemność, ale też służba.

 

Lata zaprzeczania, że nieee, że gust trzeba kształtować, na scenie nie pajacować, Hrabi oddaje się w pełni w ręce publiczności.

Program „CYRKUŚNIKI" to przyzwolenie, czego sobie Państwo życzą – proszę bardzo. Zrobimy wszystko. „Do usług" – to motto spektaklu. Liczymy tylko na mądrość naszych widzów, i na to, że będziemy potrafili schlebić.

 

Występują: Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer, Łukasz Pietsch

 

Czas trwania: 100 minut 

Kabaret Chyba

Pochodzący z Wrocławia Kabaret Chyba to bez wątpienia najlepszy i najzdolniejszy kabaret młodego pokolenia. Artyści tworzą na scenie mieszankę wybuchową, co publiczność nieustannie potwierdza wybuchami śmiechu. Kabaret Chyba to nie tylko świetni aktorzy, a także błyskotliwe teksty, niebanalne pomysły, niezwykła energia i mnóstwo improwizacji (czyli to, co publiczność lubi najbardziej). W Małej Warszawie kabaret zaprezentuje swoje najzabawniejsze skecze i piosenki. 

 

Występują: Piotr Gumulec, Jakuba Krzak i Krzysiek Wilkosz oraz Magda Gumulec.

 

Czas trwania: 100 minut 

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Mistrzowie Kabaretu
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/