Grupa MoCarta i Przyjaciele

Grupa MoCarta i Przyjaciele

Zapraszamy na wyjątkowy jesienny cykl koncertów Grupa MoCarta i Przyjaciele! Znakomita zabawa i szeroki uśmiech na twarzy gwarantowane. Grupa MoCarta i Przyjaciele bilety już w sprzedaży.

 

Podczas koncertów zaprzyjaźnieni artyści wykonają ulubione utwory z własnego repertuaru, część z nich wspólnie z kwartetem. Oczywiście można liczyć również na najlepsze kawałki Grupy MoCarta!

Grupa MoCarta i Przyjaciele koncerty

goście: Jaromir Nohavica, Artur Andrus, Zbigniew Zamachowski, Katarzyna Pakosińska 

 

goście: Artur Andrus, Andrzej Poniedzielski, Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz, Katarzyna Pakosińska

 

goście: Artur Andrus, Andrzej Poniedzielski, Alicja Majewska, Włodzimierz Korcz, Zbigniew Zamachowski

 

goście: Andrzej Poniedzielski, Katarzyna Pakosińska, Tomasz Jachimek, Zbigniew Zamachowski 

 

goście: Jaromir Nohavica, Artur Andrus, Zbigniew Zamachowski, Ireneusz Krosny, Katarzyna Pakosińska

 

goście: Jaromir Nohavica, Zbigniew Zamachowski, Ireneusz Krosny, Katarzyna Pakosińska

 

goście: Kabaret HRABI, Katarzyna Żak, Ireneusz Krosny, Jakub Sienkiewicz, Zbigniew Zamachowski

Grupa MoCarta koncerty 2019

Kwartet od początku swojej działalności bardzo chętnie nawiązywał współpracę z wieloma wykonawcami. Wspólne koncerty, godziny rozmów na próbach, w samochodzie czy w garderobie scementowały te relacje i przeobraziły je w przyjaźnie. Nadszedł czas uczcić te wieloletnie znajomości!

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Grupa MoCarta i Przyjaciele
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/