Recital Marcina Dańca

Recital Marcina Dańca

SPRAWDŹ BILETY

Recital Marcina Dańca w Kielcach! Zapraszamy już 21 października do kieleckiego Centrum Kultury. Świetna zabawa gwarantowana! Recital Marcina Dańca bilety już dostępne.

Recital Marcina Dańca w Kielcach

Marcin Daniec to jeden z najpopularniejszych satyryków  w historii polskiego kabaretu, od 40 lat bawi publiczność. Na scenie od zawsze wierny jest swoim zasadom: nie przeklina, nie opowiada się po żadnej ze stron. Pozytywnie podchodzi do życia. Nie sposób odmówić mu poczucia humoru i energii. Nie żartuje z nieuleczalnych chorób, natomiast na reszcie tematów nie zostawia suchej nitki. Ale też nie szarżuje i macha "maczugą" na prawo i lewo. To zawsze pastisz w białych rękawiczkach. I, jak do tej pory, jeszcze nikt nie obraził się na jego żarty.

 

Podczas Świętokrzyskiej Biesiady Kabaretowej w czerwcu br w Amfiteatrze na Kadzielni, Marcin Daniec pięciokrotnie bisował i został nagrodzony długimi owacjami na stojąco od kieleckiej publiczności. Tymi owacjami bardzo się wzruszył.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Recital Marcina Dańca
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Recital Marcina Dańca BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/