Warszawa w pigułce zabytkową Nysą

Warszawa w pigułce zabytkową Nysą

Warszawa w pigułce zabytkową Nysą - wybierz się z nami na wyjątkową wycieczkę, dzięki której poznacie najpiękniejsze fragmenty stolicy. Wszystko z klasą i na wesoło. Warszawa w pigułce zabytkową Nysą bilety na wycieczkę już w sprzedaży.

Ważne informacje:

  • Max. 5 osób w Nysie.

  • Czas trwania: 2,5h.

  • Nyska będzie czekała na gości przed głównym wejściem do Pałacu Kultury i Nauki od strony ulicy Marszałkowskiej.
  • W cenie kubek gorącej czekolady w Pijalni Czekolady Wedla.

  • Bilet rodzinny 2 + 1 - dla 2 rodziców i 1 dziecka poniżej 18 roku życia.

  • Bilet rodzinny 2 + 2 - dla 2 rodziców i 2 dzieci poniżej 18 roku życia.

  • W przypadku zakupu biletu rodzinnego wycieczka odbywa się na pokładzie Fiata 125p.

  • W związku z pandemią COVID 19, podczas całej wycieczki obowiązują maseczki ochronne.

O wycieczce Warszawa w pigułce zabytkową Nysą

Jeśli nie macie zbyt wiele czasu, a chcecie odkryć zakamarki Warszawy, wybierzcie się z nami na wycieczkę po stolicy na pokładzie zabytkowej Nysy 522. Mnóstwo historii, ciekawostek i anegdot. O dobry nastrój gości zadba nasz przewodnik, który o Warszawie może mówić godzinami. Atmosferę podkręci też Pijalnia Czekolady Wedla, która poczęstuje Was kubkiem gorącej czekolady.

 

Odwiedzimy Łazienki Królewskie i zajrzymy na Starówkę. Opowiemy o Pałacu Kultury i MDM-ie. Będzie dużo biografii i ciekawostek. Dowiecie się między innymi od jakiej łazienki wzięły nazwę Łazienki Królewskie, o co chodzi z krzyżami na Placu Trzech Krzyży i o której godzinie oraz dlaczego grany jest warszawski hejnał. Oczywiście to tylko część zagadnień. Wszystko jak zawsze ciekawie i z humorem.

 

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Warszawa w pigułce zabytkową Nysą
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/