Szlakiem PRL-u zabytkową Nysą

Szlakiem PRL-u zabytkową Nysą

Zapraszamy na niezwykłą podróż po Warszawie na pokładzie wciąż żywej legendy PRL-u! Wsiądź na pokład zabytkowej Nysy i razem z doświadczonym przewodnikiem odkryj dwa oblicza Warszawy. Bilety na wycieczkę Szlakiem PRL-u zabytkową Nysą już dostępne.

O wycieczce Szlakiem PRL-u zabytkową Nysą

 • Cena: 89 zł za osobę
 • Każda sobota, a w lipcu i sierpniu codziennie
 • Godzina 14:00
 • Czas trwania: 2h
 • Maksymalna ilość osób w Nysie: 7

Lewy brzeg to nowoczesność, drapacze chmur, zatłoczone ulice. Jednak to właśnie prawy brzeg uznawany jest za najbardziej autentyczną część miasta, gdzie można poczuć prawdziwego ducha Warszawy. Te dwa światy żyją swoim własnym tempem, jednak razem stanowią spójną całość. 

 

Wycieczkę zaczynamy na Placu Defilad, pod Pałacem Kultury i Nauki, który jest zarówno najbardziej rozpoznawalnym, jak i kontrowersyjnym budynkiem w stolicy. Następnie udamy się na Plac Konstytucji, gdzie z łatwością można się przekonać na czym polegała idea socrealizmu. Przejeżdżając alejami Ujazdowskimi zatrzymamy się na ulicy Wiejskiej, gdzie zobaczymy kompleks budynków sejmowych. Po drodze miniemy także piękny Plac Trzech Krzyż, Dom Partii i warszawską Palmę. Na koniec udamy się na Pragę, która pełna jest urokliwych kamienic i tajemniczych podwórek. W drodze powrotnej, przejeżdżając słynną trasą W-Z, zobaczymy Katedrę Praską, najpiękniejszą panoramę Starówki, Zamek Królewski, nowoczesne drapacze chmur i wiele innych. Wycieczka kończy się pod Pałacem Kultury i Nauki. Gwarancją dobrej zabawy jest obecność profesjonalnego przewodnika-kierowcy, który zasypie Was historiami i anegdotami o Warszawie.

Podczas wycieczki zobaczycie:

 • Pałac Kultury i Nauki
 • Plac Konstytucji
 • MDM
 • Dzielnica ministerstw
 • Dom Partii
 • Praga

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Szlakiem PRL-u zabytkową Nysą
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/