Nysą po Pradze

Nysą po Pradze

Zapraszamy na wycieczkę Nysą po Pradze! Czy są w Warszawie miejsca, w których czas się zatrzymał? Oczywiście i z całą pewnością należy do nich warszawska Praga. Nie ma drugiego takiego miejsca, gdzie przez chwilę możemy się poczuć jak w przedwojennej stolicy. Nysą po Pradze bilety na wycieczki po Warszawie już w sprzedaży.

Ważne informacje:

  • Max. 5 osób w Nysie.

  • Czas trwania: 2,5h.

  • Wycieczka odbywa się w każdą sobotę o godzinie 11. Nasza Nyska będzie czekała na gości przed głównym wejściem do Pałacu Kultury i Nauki od strony ulicy Marszałkowskiej.
  • W cenie kubek gorącej czekolady w Pijalni Czekolady Wedla.

  • Bilet rodzinny 2 + 1 - dla 2 rodziców i 1 dziecka poniżej 18 roku życia.

  • Bilet rodzinny 2 + 2 - dla 2 rodziców i 2 dzieci poniżej 18 roku życia.

  • W przypadku zakupu biletu rodzinnego wycieczka odbywa się na pokładzie Fiata 125p.

  • W związku z pandemią COVID 19, podczas całej wycieczki obowiązują maseczki ochronne.

O wycieczce Nysą po Pradze

Stare kamienice, ciemne i odrapane podwórka, studnie, kapliczki, brukowane ulice – to wszystko składa się na niezwykły klimat tego miejsca. Praga to także prawdziwy filmowy plener. Miejsce chętnie wybierane przez filmowców dlatego, że nadal możemy tam poczuć ducha dawnej Warszawy. "Pianista" Romana Polańskiego, "Miasto 44" Janka Komasy czy serial "Czas honoru" to tylko niektóre pozycje filmowe, które powstawały na Pradze.

 

Niektórzy uważają, że Praga to dzielnica owiana złą sławą, jednak podczas naszej wycieczki spojrzycie na ten fragment miasta zupełnie inaczej. Dowiecie się miedzy innymi, gdzie Roman Polański kręcił film „Pianista” i kto w zaledwie kilka minut upił mieszkańców Szmulowizny. A także jaki związek ma słynny bazar Różyckiego z nie mniej legendarnym niebieskim syfonem. Wszystko podamy na wesoło, a o naszą energię do działania zadba Pijalnia Wedla Rogatka, częstując wszystkich kubkiem pysznej gorącej czekolady.

 

Podczas wycieczki z przewodnikiem zobaczycie między innymi słynną fabrykę wódki „Koneser”, legendarny bazar Różyckiego, piękne praskie kościoły. Poznacie też ulice Nowej Pragi i tajemnicze podwórka.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Nysą po Pradze
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/