LEGENDARNE KNAJPY PRL
LEGENDARNE KNAJPY PRL

LEGENDARNE KNAJPY PRL

Bilety na Legendarne knajpy PRL w ramach projektu Ogórkiem po Warszawie już w sprzedaży! Już dzisiaj kup blet na niezapomnianą wycieczkę! Wycieczka Legendarne kanjpy PRL to doskonały pomysł na prezent, aktywne spędzenie wolnego czasu z przyjaciółmi, wieczór panieński i kawalerski czy integrację pracowniczą! 

 

Legendarne knajpy Pragi to autorska wycieczka, której pomysłodawcą jest przewodnik Rafał Dąbrowiecki. To połączenie dobrej zabawy, ciekawych anegdot i odrobiny historii, którą możemy poczuć na własnej skórze podróżując legendarnym zabytkowym Ogórkiem. Każdy z uczestników nie tylko dowie sie czegoś ciekawego o kultowych lokalach PRL-u odwiedzanych przez licznych celebrytów tamtych czasów, ale będzie mógł poczuć się jak oni próbując zmrożonej wódeczki i racząc się pyszną zakąską w knajpach, które zapisały chwalebną kartę w naszej historii.

 

Co czeka uczestników wycieczki? Dowiedzą się m. in.:

-jaki marynarz prowadził na Brzeskiej schron słynący z flaczków, tatara i wyjątkowo pojemnych kieliszków

-do którego lokalu jeździło się polewaczką

-czym była zagrycha zwana inwalidą, a czym lorneta i galareta

-kto gustował w koktajlu na bazie rosołu z kury i wódki

-który zdolny poeta jest największą ofiarą legendarnego SPATIF-u

-kim był Czerwony Książę i który lokal sobie upodobał

-który lokal odwiedzał bajecznie bogaty Rotmistrz i dlaczego Osiecka nazywała go Wujem

-w której knajpie jedyne, co nie wypadało to sztuczna szczęka

-gdzie dyżurną marynarkę trzymał polski James Dean i dlaczego chodził ubrany w ponczo z obrusu

-kto trafił ogórkiem kiszonym w kelnera wywołując regularną wojnę

-gdzie na parkiecie królował Henio Meloman

-na czym polegała instytucja „chlacza”

 

Dodatkowa atrakcja: Na uczestników wycieczki w lokalu Jaś & Małgosia czekać będzie kieliszek wódki i chleb ze smalcem, w Oparach Absurdu - kieliszek wódki i śledzik, a w Legendarnej Kameralnej - żubrówka i pieczone jabłko

Uwaga – treści, które pojawią się na wycieczce są nieodpowiednie dla osób poniżej 18 roku życia. Wycieczka trwa 2,5 h. „Ogórek” będzie czekał na spragnionych gości przed głównym wejściem do Pałacu Kultury i Nauki od strony ulicy Marszałkowskiej. 

 

Legendarne knajpy PRL bilety dostępne na eBilet.pl - zapraszamy!pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

LEGENDARNE KNAJPY PRL
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/