Labirynt Królowej Bony

Labirynt Królowej Bony

SPRAWDŹ BILETY

Labirynt Królowej Bony to nowa mega atrakcja w Czersku, koło Góry Kalwarii, mazowieckiej miejscowości malowniczo położonej nad jeziorem Czerskim, kilkaset metrów od Wisły. Kukurydziany labirynt znajduje się u podnóża ruin średniowiecznego Zamku Książąt Mazowieckich, w którym w XVI wieku mieszkała Królowa Bona. Z miejscem tym związana jest z legenda, której tajemnice można odkryć wchodząc w tajemnicze ścieżki wiodące pośród kukurydzy. Labirynt Królowej Bony bilety już w sprzedaży.

Labirynt Królowej Bony bilety

  • Cena biletu normalnego: 28 zł
  • Dla grup powyżej 15 osób: 25 zł za osobę (zgłoszenia przez formularz kontaktowy)
  • Dzieci do lat 4 wstęp darmowy
  • Osoby z niepełnosprawnościami wstęp darmowy (za bilet płaci tylko opiekun 28 zł)
  • Dzieci poniżej 12 r ż. wstęp z opiekunem

 

  • Lokalizacja: Czersk, ul. Sadowa
  • Labirynt w okresie wakacyjnym (lipiec, sierpień) czynny 7 dni w tygodniu; godziny otwarcia: 12-20
  • Wrzesień, październik: dni i godziny funkcjonowania labiryntu mogą ulec zmianie.
  • Po przejściu labiryntu czekają dwie strefy: strefa chillout oraz strefa rekreacyjna ( badminton, siatkówka, paintball ( cyklicznie)
  • Powierzchnia labiryntu: 10 tys m2

Labirynt Królowej Bony w Czersku

Legenda głosi, że Królowa Bona pośpiesznie opuszczając Zamek nieumyślnie rozerwała perłowy naszyjnik z którego wszystkie perły rozsypały się po okolicy i zaginęły...Od tamtej pory, każdego roku na początku lipca, pole nieopodal zamku zarasta gatunkiem roślin nigdy wcześniej nie spotkanych na tych terenach. I chociaż królowa Bona sprowadziła na ziemie polskie wiele warzyw z rodzinnej Italii, to tajemnicze rośliny o złocistym ziarnie zbitym w dużych kolbach pochodziły z dalekiej krainy za oceanem.

 

Tamtejsze ludy zwały tą roślinę KUKURYDZĄ i była ona ich przysmakiem. Królowa zaczęła podejrzewać że pojawienie się kukurydzy ma związek z rozerwanym sznurem pereł, które musiały najwidoczniej mieć magiczną moc. Zapragnęła go odzyskać i obiecała wielkie bogactwa śmiałkowi, który odnajdzie wszystkie perły w labiryncie utworzonym przez kukurydzę.

Jednak nikomu się to nie udało, a tylko nieliczni odnaleźli drogę powrotną…

 

Teraz każdy może spróbować swoich sił i podjąć wyzwanie odnalezienia wszystkich pereł z królewskiego naszyjnika.

W przeszukaniu tajemnych zakamarków labiryntu pomoże mapa, którą śmiałkowie dostaną na starcie.

Wyzwanie nie będzie łatwe, ale dostarczy mnóstwo radości i satysfakcji bo…„Zgubić się w naszym labiryncie to świetna zabawa!!!”      

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Labirynt Królowej Bony
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Labirynt Królowej Bony BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/