Zła Matka

Zła Matka

Bilety na spektakl Zła Matka w Teatrze Dom w Łodzi! 

Spektakl Zła Matka opowie nam o matkach, które macierzyństwa nie traktują jako szczytu marzeń. To historia o kobietach, które nie chcą odgrywać ról, jakie narzuca im świat oraz które chcą decydować o sobie.

Zła Matka opisuje kobiety, które chcą aby ich głos był równie ważny jak mężczyzn. To także ironiczna opowieść o relacjach z partnerami, mężami i kochankami. Próba opisu świata kobiet w okresie macierzyństwa, oddania odczuć kobiety w czasie porodu i tuż po nim tworzy zabawną opowieść o zmaganiach młodych matek z nową rzeczywistością, z którą przychodzi im się zmierzyć.

 

Twórcy spektaklu Zła Matka:

Reżyseria - Karolina Porcari
Tekst - Krzysztof Szekalski

Choreografia - Izabela Chlewińska

Obsada spektaklu Zła Matka:

Małgorzata Bogdańska

Karolina Porcari

Karolina Porcari jest polsko-włoską aktorką, scenarzystką i reżyserką. Wychowała się na południu Włoch, ukończyła Krakowską Szkołę Teatralną im. L. Solskiego i od piętnastu lat mieszka głównie w Warszawie. Zadebiutowała we włoskim filmie "Come l'ombra" w reż. Marina Spada. W tym roku zadebiutowała również jako reżyserka. W Teatrze TrzyRzecze w Warszawie wyreżyserowała spektakl "Zła matka/La cattiva madre", który cieszy się wielkim powodzeniem w Polsce i niebawem będzie pokazywany również we Włoszech.

Małgorzata Bogdańska. Aktorka teatralna i filmowa. Urodzona w Otwocku, zadebiutowała w 1979 roku rolą Hani w filmie "Okruchy lustra" w reżyserii Andrzeja Zajączkowskiego, według scenariusza Andrzeja Zajączkowskiego i Agnieszki Holland. 

Zagrała w: "Okruch lustra", "Adopcja", "Przyspieszenie", "Alabama", "Pogo", "...jestem przeciw", "Magia kina", "Opowieść Harleya", "Czarodziej z Harlemu", "Sztuka kochania", "Kanalia", "Wielka wsypa", Balanga", "Komedia małżeńska", "Wszyscy jesteśmy Chrystusami", "Dom", "Tulipan", "Rzeka kłamstwa", "W labiryncie", "Akwen Eldorado", "Czterdziestolatek - dwadzieścia lat później", "Żywot człowieka rozbrojonego", "Na dobre i na złe", "Na Wspólnej", "Kryminalni".

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Zła Matka
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/