Top Dogs

Top Dogs

Serdecznie zapraszamy na spektakl Top Dogs w Teatrze Collegium Nobilium. Spektakl jest egzaminem studentów III roku aktorstwa z „Pracy nad rolą” pod kierunkiem prof. dr. hab. Wojciecha Malajkata. Top Dogs bilety już w sprzedaży!

O spektaklu Top Dogs 

Osiem osób, osiem historii, najwyższa klasa cenowa…Pracoholicy na odwyku z miloscia do pieniędzy, kariery i władzy spotykają się w miejscu będącym skrzyżowaniem biura pośrednictwa pracy z grupą terapeutyczną . Co się dzieje gdy człowiek  traci wszystko co miało dla niego znaczenie?

 

Terapia, która zmusi bohaterów do wypowiedzenia myśli, do których sami nie chcieli się przyznać.

 

dramat Ursa Widmera w reżyserii Wojciecha Malajkata

tłumaczenie: Jerzy Koenig

asystent: Aleksander Sosiński

występują:

Klaudia Kulinicz,
Kamila Brodacka,
Zuzanna Saporznikow,
Małgorzata Kozłowska,
Marta Sutor,
Marcin Franc,
Konrad Szymański,
Aleksander Kaźmierczak

Czas trwania: ok. 60 min.

 

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Top Dogs
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/