Masara

Masara

Zapraszamy na spektakl Masara do Teatru Collegium Nobilium w Warszawie. Masara bilety już dostępne.

O spektaklu Masara

Masara to dynamiczna, pełna formalnych zabiegów i psychologicznej prawdy historia o losach trojga szkolnych kolegów. O szansach, ograniczeniach i wyzwaniach, z jakimi stykamy się na progu dorosłości. O decyzjach, które wydawać by się mogło, że podejmujemy sami, a tak naprawdę są zdeterminowane naszą osobowością, punktem istnienia w świecie rówieśniczym i może po prostu… losem.  Wykluczenie, samotność, potrzeba akceptacji to problemy, które są związane z młodością. A pod tym wszystkim drzemie głód miłości. Odwieczny jak świat.

 

Masara to brawurowo przedstawiona opowieść, która tkwi w każdym z nas. Proste środki inscenizacyjne i głęboka warstwa emocjonalna wzajemnie się w tym przedstawieniu uzupełniają i sprawiają, że widz nie odrywa się od akcji ani na moment.

Masara twórcy i obsada

Twórcy:

  • Autor: Szczepan Twardoch
  • Adaptacja: Magdalena Kekenmeister, Jakub Pruski
  • Opieka artystyczna: Olga Sawicka
  • Scenografia: Iga Koclęga
  • Kostiumy: Karola Kosecka
  • Reżyseria świateł: Olga Sawicka, Iga Koclęga
  • Plakat: Urszula Mierzwa

Obsada:

  • Zuzanna Galewicz
  • Magdalena Kekenmeister
  • Jakub Pruski

Czas trwania: 55 minut (bez przerwy)
Premiera: 26.10.2019

 

Spektakl powstał ze środków Samorządu Uczniowskiego Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Spektakl warsztatowy studentów II roku Kierunku Aktorskiego.

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Masara
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/