Na wschód od Hollywood

Na wschód od Hollywood

Zapraszamy na najnowszą komedię muzyczną Teatru Rampa - Na wschód od HollywoodNa wschód od Hollywood bilety na premierowy spektakl Teatru Rampa w Warszawie już w sprzedaży. 

Na wschód od Hollywood fabuła

Środowisko teatralne poznamy oczami młodego absolwenta Akademii Teatralnej, który dostaje swój pierwszy angaż w zawodowym teatrze...Swoją pracę rozpoczyna z głową pełną akademickich ideałów i wyobrażeń o przygotowaniu kreacji aktorskiej oraz przedstawienia. Gdy w planowanej premierze dostaje jeszcze główną rolę, wydaje się to spełnieniem jego marzeń...Okazuje się jednak, że w świątyni sztuki zderzy się z dalekimi od ideałów postawami doświadczonych kolegów, co wywoła szereg komicznych i groteskowych sytuacji. Czy młody aktor podejmie rzucone wyzwanie i stanie się sprawcą sukcesu czy też klęski Teatru Nieprzeciętnego?

 

Scenariusz komedii został napisany przez Tomasza Jachimkaznanego kabareciarza i dziennikarza. Reżyserem spektaklu jest Jerzy Jan Połoński, świetnie przekładający kabaretowy humor na język sceniczny. Tym razem ten twórczy tandem zmierzy się z mitami krążącymi na temat zawodu aktora oraz ukaże w krzywym zwierciadle okoliczności decydujące o doborze repertuaru.

 

Prapremiera - 27 września 2019

Na wschód od Hollywood twórcy i obsada

Twórcy:

 • Scenariusz, teksty piosenek – Tomasz Jachimek
 • Muzyka – Marcin Partyka
 • Reżyseria – Jerzy Jan Połoński
 • Choreografia – Michał Cyran
 • Scenografia, kostiumy – Monika Wójcik
 • Asystent reżysera – Maciej Gąsiorek
 • Multimedia – Dawid Kozłowski
 • Kierownik produkcji – Eliza Parol

 

Obsada:

 • Pan Dyrektor – Robert Tondera
 • Igor Skałecki – Wojciech Stolorz / Michał Karwowski
 • Bufetowa – Katarzyna Kozak / Agnieszka Fajlhauer
 • Aktor Wyjadacz – Konrad Marszałek
 • Aktorka Księgowa – Brygida Turowska
 • Aktorka Gwiazda – Dominika Łakomska
 • Aktorka Charakterystyczna – Kamila Borutapokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Na wschód od Hollywood
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/