Mistrz i Małgorzata - Teatr Rampa

Mistrz i Małgorzata - Teatr Rampa

Bilety na spektakl "Mistrz i Małgorzata" w Teatrze Rampa w Warszawie

Akcja spektaklu rozgrywa się w realiach komunistycznej Rosji lat 30-tych. Przybycie tajemniczego Wolanda i jego niezwykłej świty zmienia życie wielu wpływowych mieszkańców Moskwy. Stawiane filozoficzne pytania i problemy rozbijają się o wszechobecną hipokryzję bohaterów i bezduszność systemu, któremu – czy chcą czy nie – muszą służyć. Nawet miłość Małgorzaty będzie wystawiona na przewrotną próbę… Tragikomiczny efekt wzmacniają wplecione w spektakl piosenki z radzieckich filmów „Wołga, Wołga” i „Świat się śmieje”.

Spektakl rekomendowany dla widzów od 15 lat. Czas trwania 2 godz. 30 min. z przerwą.

Adaptacja, tłumaczenie piosenek, reżyseria, scenografia: Michał Konarski

Choreografia: Inga Pilchowska

Muzyka: Fabian Włodarek, Jakub Orłowski

Kostiumy: Tatiana Kwiatkowska

Przekład: Irena Lewandowska, Witold Dąbrowski

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Mistrz i Małgorzata - Teatr Rampa
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/