Gdzie jest Zosia ? - spektakl muzyczny

Gdzie jest Zosia ? - spektakl muzyczny

Bilety na spektakl muzyczny "Gdzie jest Zosia?" na deskach Teatru Muzycznego Roma w Warszawie.

Pamiętacie Wojnę domową,  Vabank, Czterdziestolatka, Siedem życzeń ? Rodzice,  kiedy ostatnio nuciliście "Powróćmy jak za dawnych lat", "O mnie się nie martw", "Szybki Bill" czy "Motylem jestem"?

„Gdzie jest Zosia?” to widowiskowy spektakl muzyczny wykorzystujący znane i  niezapomniane piosenki z polskich seriali.  Historia dzieci, które niespodziewanie przenoszą się w lata osiemdziesiąte. Czy tajemniczy Tycjan pomoże w odnalezieniu Zosi, która zaginęła?

Największe hity będą zaśpiewane i zatańczone przez młodych artystów OMu! A to wszystko w szalonej musicalowej oprawie na deskach Teatru Muzycznego Roma w Warszawie. „Gdzie jest Zosia?” to spektakl łączący pokolenia, oprawiony piosenkami, które wspólnie mogą nucić dziadkowie, rodzice i wnuki. Familijna opowieść, która rozbawi i wzruszy.

 

Gość specjalny - wielka gwiazda, piosenkarka, wokalistka jazzowa Krystyna Prońko.

Opiekę artystyczną nad wydarzeniem objął dyrektor Romy Wojciech Kępczyński. Spektakl ma uczcić 6-lecie Ogniska Musicalowego OM.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Gdzie jest Zosia ? - spektakl muzyczny
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/