JUDAS - wieczór choreograficzny

JUDAS - wieczór choreograficzny

JUDAS - wieczór choreograficzny w Warszawie! Zapraszamy już 27 listopada do Teatru Syrena. JUDAS - wieczór choreograficzny bilety już w sprzedaży.

JUDAS - wieczór choreograficzny - informacje o wydarzeniu

W pierwszej części wieczoru choreograficznego zaprezentowane zostaną etiudy taneczne nagrodzone podczas I Ogólnopolskiego Konkursu Małych Form Po:ruszeni. Laureaci zaprezentują swoje prace solowe, duety i tria. W skład jury konkursu wchodzą profesjonalni artyści, od lat związani z polską sceną tańca współczesnego.

 

Czas trwania: 30 minut

 

W drugiej części odbędzie się pokaz premierowy spektaklu pt. "Judas", w reżyserii i choreografii Pawła i Adrianny Michno.

 

Spektakl porusza problem kryzysu wartości i upadku autorytetów we współczesnym świecie. Kłamstwo i hipokryzja instytucji oraz ludzi, którzy powinni być dla nas autorytetem i wzorem, to codzienność, z którą musimy się mierzyć. Czy to, co widzimy na pierwszy rzut oka, jest prawdziwe, czy to tylko odbicie w krzywym zwierciadle rzeczywistości? Po której stronie tego zwierciadła się znajdujemy? Jak często sami postępujemy wbrew przyjętym regułom i wartościom, w które wierzymy?

 

W naszym spektaklu prezentujemy sylwetkę współczesnego Judasza, który kryje się pod wieloma postaciami.

 

Spektakl przeznaczony dla widzów od 13. roku życia.

Obsada spektaklu

Tancerze:

Tomasz Gawęcki, Weronika Janus, Anna Karcz, Kornelia Kłys, Paulina Kubicka, Matylda Kucharska, Laura Lewandowska, Lena Skrzypczak, Jakub Stefaniuk, Agata Wierzchołowska, Maria Wołoszyn.

 

Twórcy spektaklu:

  • Reżyseria i choreografia: Paweł Michno i Adrianna Michno
  • Reżyseria światła: Paweł Michno
  • Kostiumy: Marzena Czarnecka
pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

JUDAS - wieczór choreograficzny
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/