Impro Horror House

Impro Horror House

Żyjemy w czasach niepewności, lęku, braku gotowych scenariuszy działania. Jak to przekuć na siłę? IMPROWIZOWAĆ! 30 października o godzinie 19.00 duża scena Teatru Rampa zamieni się w impro horror house, w którym zabłąkane role będą opętywać aktorów i widzów, nawiązując do romantycznych tradycji wieszczów, tworzących arcydzieła w trakcie nocnych improwizacji, często pod wpływem wina. Impro Horror House bilety już w sprzedaży.

Impro Horror House w Teatrze Rampa

Jak niegdyś Mickiewicz i Słowacki tak dzisiaj najsłynniejszy duet impro w Polsce – Dwaj Panowie (Mateusz Płocha i Artur Jóskowiak) – razem z mistrzami technik scenicznych z zespołu Teatru Rampa, zapraszają na romantyczny wieczór pełen cudów i dziwów a przede wszystkim transu improwizacji spektaklu, którego scenariusz powstanie we współpracy z widzami. 

 

Pierwszy w historii Teatru Rampa spektakl improwizowany na dużej scenie jest efektem warsztatów improwizacji Mateusza Płochy z zespołem aktorskim Teatru Rampa oraz inauguracją stałej współpracy improwizatorów z teatrem instytucjonalnym. 

 

Wystąpią:

Kamila Boruta, Michalina Brudnowska, Małgorzata Duda-Kozera, Agnieszka Fajlhauer, Dominika Łakomska, Brygida Turowska, Leszek Abrahamowicz, Piotr Furman, Maciej Gasiorek, Robert Kowalski, Konrad Marszałek, Julian Mere, Andrzej Niemirski, Dorota Osińska, Robert Tondera, Daniel Zawadzki,  gościnnie Mateusz Płocha i Artur Jóskowiak

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Impro Horror House
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/