Ferie teaTRalne

Ferie teaTRalne

Zapraszamy do kupienia wejściówek na warsztaty teatralne dla młodzieży prowadzone w TR Warszawa. W sprzedaży są bilety na zajęcia, które odbędą się od 13 do 15 lutego.

W trakcie tegorocznych ferii zimowych TR Warszawa zaprasza do wzięcia udziału w cyklu warsztatów teatralnych dla młodzieży. Ferie teaTRalne to propozycja performatywnego spędzenia wolnego czasu w TR Warszawa. 

Co to znaczy spędzać aktywnie czas?
Od czego chcemy się uwolnić w czasie przerwy?
Jak obudzić swoją kreatywność poprzez działania performatywne? 

Tematem przewodnim zajęć jest hasło „czas (po)wolny”. Podczas cyklu warsztatów uczestnicy wezmą udział w zajęciach teatralnych, opartych na artystycznych działaniach eksperymentalnych – zarówno ze sceniczną formą, jak i współczesnym tekstem dramatycznym. 

Cykl warsztatów zakłada trzydniowe doświadczenie działań teatralnych. Codzienne zajęcia rozpoczynać będzie rozgrzewka. W trakcie zajęć uczestnicy poprzez zadania performatywne zanalizują najpopularniejsze formy spędzania wolnego czasu i zbudują ich własne sceniczne interpretacje. 

wiek uczestników: od 16 do 19 lat  

 

prowadzenie: Anna Gąsiorowska 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Ferie teaTRalne
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/