Kobiety na skraju załamania nerwowego

Kobiety na skraju załamania nerwowego

Serdecznie zapraszamy na musical KOBIETY NA SKRAJU ZAŁAMANIA NERWOWEGO wg filmu Pedro Almodovara. Kobiety na skraju załamania nerwowego w Teatrze Rampa bilety już w sprzedaży.

 

W nowym musicalu Teatru Rampa wystąpią najlepsi aktorzy musicalowi i wokaliści wyłonieni drogą wieloetapowych, bardzo wymagających castingów – m.in. Małgorzata Regent, Anna Sztejner Dariusz Kordek czy Paulina Grochowska. W musicalu zobaczymy również aktorów znanych już ze sztandarowych produkcji Teatru Rampa – „Rapsodia z Demonem” czy „Jesus Christ Superstar”. m.in. Natalia Piotrowska, Maciej Pawlak i Sebastian Machalski. Twórczy team reżyserski Jakub Wocial, Santiago Bello, Dominika Łakomska odpowiedzialny za sukces „Rapsodii...” z przebojami Queen, „Jesus Christ Superstar” a także kierownictwo muzyczne Jana Stokłosy i tym razem gwarantują inscenizację i wykonanie słynnego tytułu „Kobiety na skraju załamania nerwowego” na najwyższym światowym poziomie.

 

„Kobiety na skraju załamania nerwowego” – to słynny hiszpański film fabularny, komediodramat z 1988 roku autorstwa Pedro Almodóvara. To właśnie ten film przyniósł hiszpańskiemu twórcy międzynarodową sławę – zdobył Felixa, a w 1989 roku był nominowany do „Oscara” w kategorii najlepszego filmu zagranicznego. Na podstawie filmu powstał autorski musical Davida Yazbeka i Jeffreya Lane'a, który od premiery na Broadwayu w 2010 roku okrzyknięto bezprecedensowym międzynarodowym sukcesem. Musical do tej pory jest wystawiany zarówno w Nowym Jorku jak i w Londynie. Inscenizacja Teatru Rampa będzie zatem pierwszą w Polsce, drugą w Europie i trzecią na świecie.

 

Główną bohaterką musicalu jest Pepa – kobieta porzucona przez Ivana po wielu latach wspólnego z nim życia. Postanawia jednak nie poddawać się depresji i całkowicie odmienić swoje życie. Ma wiele ambitnych planów, ale jednocześnie desperacko pragnie odnaleźć kochanka. Czy po to, by go odzyskać czy się na nim zemścić? Czy poznanie byłej żony Ivana i jego nowej kochanki ostudzą jej temperament i wyobrażenie o ukochanym? Jakie wydarzenia pokrzyżują jej plany… a może całkowicie je zmienią?

 

libretto: Jeffrey Lane 

muzyka i teksty piosenek: David Yazbek 
inscenizacja:
Jakub Wocial, Santiago Bello 
reżyseria:
Dominika Łakomska 
choreografia:
 Santiago Bello

 

Obsada:

Pepa: Małgorzata Regent 

Ivan: Dariusz Kordek

Lucia: Anna Sztejner 

Carlos: Maciej Pawlak

Marisa: Natalia Piotrowska 

Candela: Paulina Grochowska 

Paulina: Marta Wardyńska 

Taksówkarz: Sebastian Machalski

Cristina: Michalina Sosna-Wilkońska 

 

oraz zespół:

Katarzyna Walczak, Anna Kędroń, Mayu Gralińska, Urszula Dral, Ewelina Kruk, Natalia Kielan, Przemysława Niedzielski, Santiago Bello, Michał Cyran, Patryk Gładyś, Daniel Zawadzki, Robert Tondera 

 

 

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Kobiety na skraju załamania nerwowego
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/