Gwiazdy Buffo: Jerzy Grzechnik

Gwiazdy Buffo: Jerzy Grzechnik

SPRAWDŹ BILETY

Serdecznie  zapraszamy już 11 czerwca do Studio Buffo w Warszawie na specjalny występ Jerzego Grzechnika. Bilety w sprzedaży!

Jerzy Grzechnik w Teatrze Buffo

Jerzy Grzechnik występuje na co dzień we wszystkich spektaklach Teatru Studio Buffo, reżyserowanych przez Janusza Józefowicza, a wykonywane przez niego utwory (m.in ‘’Bohemian Rapsody ‘’, ‘’Il est venu le temps de Cathedrales”, "Caruso" czy ‘’Maria Maria”) mocno zapadają widzom w pamięć. Artysta pracuje także nad własnym materiałem muzycznym, pisząc teksty i melodie oraz tworząc teledyski do autorskich piosenek. Ciekawa osobowość i interpretacje utworów, wciąż powiększają liczbę jego wielbicieli. 

 

Metaliczna barwa głosu i szeroka skala jaką operuje, pozwalają mu na wykonywanie wielu klasycznych utworów muzyki rozrywkowej. Artysta swoją drogę aktorsko-wokalną rozpoczął w 2007 roku. Przyjęty do obsady Teatru Studio Buffo, od razu otrzymał główną rolę - Jana, w kultowym musicalu ‘’Metro’’. Niemal jednocześnie zaczął występować w programach telewizyjnych ‘’Przebojowa Noc" i "Złota Sobota" w reżyserii Janusza Józefowicza. Wykonywał tam m.in legendarne piosenki zespołu Queen, George'a Michaela i The Scorpions. Wygrana w "Przebojowej Nocy" otworzyła mu drogę do Opola i w 2008 roku został zwycięzcą koncertu ‘’Debiuty’’, otrzymując Karolinkę za swoją interpretację utworu Wojciecha Młynarskiego ‘’Nie ma jak u mamy’’. Jerzy Grzechnik przez kilka lat pojawiał się również jako wokalista w popularnym teleturnieju muzycznym "Jaka to Melodia". W 2013 Teatr Studio Buffo wydał płytę CD "Hity Buffo - Jerzy Grzechnik" z jego pamiętnymi wykonaniami utworów ze wspomnianych już koncertów telewizyjnych i teatralnych. W 2014 roku Jerzy wziął udział w muzycznym show ‘’The Voice Of Poland’’, gdzie reprezentując drużynę Edyty Górniak, doszedł do ćwierćfinału. Dwa lata później można go było również oglądać w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, w którym wcielił się m.in. w Adele, Britney Spears, George'a Michael'a, Andrea Bocellego, Dianę Ross czy Ne-Yo. Trzykrotnie triumfował jako zwycięzca odcinka, co było rekordem w polskiej edycji tego formatu oraz ostatecznie zajął miejsce na podium zdobywając Brązową Maskę.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Gwiazdy Buffo: Jerzy Grzechnik
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Gwiazdy Buffo: Jerzy Grzechnik BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/